تازه ترین عناوین
ثبت یک رکورد جدید در فولاد هرمزگان
شرکت فولاد هرمزگان با تولید 139،478 تن تختال در آذرماه رکورد جدیدی را در تولید این محصول برای خود به ثبت رساند.

به گزارش  چیلان ، سید اصغر مدنی معاون بهره برداری شرکت فولاد هرمزگان گفت: کارکنان شرکت فولاد هرمزگان توانستند برای سومین بار در چهار ماه اخیر رکورد تولید ماهیانه را جابجا کنند و با تولید ۱۳۹،۴۷۸ تن تختال رکورد جدیدی ثبت نموده و برگ زرین دیگری به افتخارات شرکت فولاد هرمزگان بافزایند.

وی در ادامه گفت: همکاران سخت کوش ما در شرکت فولاد هرمزگان ثابت کردند کسب رکوردهای متوالی با توکل  به خداوند و تلاش و همت میسر می شود.

وی در تکمیل سخنان خود گفت: با توجه به همه گیری ویروس کرونا در موج سوم که باعث وضع محدودیت هایی بیشتری در سطح شرکت شده است  و همچنین  مشکلات و محدودیت های ناشی از تحریم های ظالمانه آمریکا توانستیم رکورد تولید قبلی در ناحیه فولاد سازی را بشکنیم و سومین رکورد تولید طی ۴ ماه گذشته را جابه جا کنیم  که این مهم نشان از عزم راسخ پرسنل سخت کوش این شرکت در راستای عبور از ظرفیت اسمی تولید سالیانه و کسب رکورد جدید تولید سال در واحد فولاد سازی و ریخته گری مداوم و در نتیجه تحقق شعار جهش تولید است.

مدنی افزود: ثبت رکوردهای پی در پی با تلاش و کارگروهی کارکنان شرکت و پیمانکاران  و حمایت های بی دریغ مدیر عامل محترم صورت گرفته است.

معاون بهره برداری شرکت فولاد هرمزگان رکورد های کسب شده  قبلی را ۱۳۸،۲۲۶ تن در آبان ماه و ۱۳۷،۳۹۱ تن در شهریورماه سال جاری عنوان کرد.

وی ادامه داد: شرکت فولاد هرمزگان باتوجه به تعهد خود در راستای تامین نیاز شرکت های فولادی داخل کشور و همچنین حفظ سهم بازارهای صادراتی، تمام تلاش خود را جهت تولید حداکثری تا پایان سال جاری به کار خواهد بست.

2

تاریخ انتشار : ۲ دی ماه ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۷
شناسه مطلب : 34061
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.