رئیس انجمن فولاد در گفت‌وگو با چیلان:انتصاب دکتر سعدمحمدی به‌عنوان معاون معدنی وزارت صمت، کاملاً بجا و شایسته بود/ سعدمحمدی از چهره‌های شاخص صنعت فولاد و صنایع معدنی است
دکتر بهرام سبحانی رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در گفت‌وگو با چیلان در خصوص انتصاب اردشیر سعدمحمدی به عنوان معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت اظهار داشت: این انتصاب کاملاً بجا و شایسته بود. دکتر سعدمحمدی نه فقط به‌لحاظ رشته تحصیلی، شایستگی اداره معاونت معدنی و صنایع معدنی را دارند بلکه با سوابق اجرایی که زمینه صنعت فولاد در کارنامه خود دارند از افراد شاخص این بخش هستند.

به گزارش  چیلان ، رئیس انجمن فولاد گفت: ضمن تشکر از زحمات دکتر اسماعیلی در دوره تصدی و آرزوی توفیق برای ایشان و تبریک به آقای دکتر سعدمحمدی و تشکر از آقای دکتر رزم حسینی به‌خاطر این انتصاب بجا و شایسته، امیدوارم این انتصاب منشاء تحولات اساسی در بخش معدن و صنایع معدنی باشد.

سبحانی افزود: دکتر سعدمحمدی را سال‌ها است می‌شناسم و در جاهای مختلف افتخار همکاری با ایشان را داشته‌ام. ایشان نه فقط به لحاظ رشته تحصیلی، شایستگی اداره معاونت معدنی و صنایع معدنی را دارند بلکه با سوابق اجرایی که زمینه صنعت فولاد در کارنامه خود دارند از افراد شاخص این بخش هستند.

رئیس انجمن فولاد خاطرنشان ساخت: عضویت در هیات مدیره ذوب آهن، فولاد مبارکه و مدیرعاملی شرکت‌های ذوب آهن اصفهان، شرکت ملی فولاد ایران، شرکت تهیه و تولید مواد اولیه، شرکت روی و صنایع مس از جمله مسئولیت‌های اجرایی دکتر سعدمحمدی در بخش فلزات آهنی و غیرآهنی است.

دکتر سبحانی در پایان گفت: قطعا حضور دکتر سعدمحمدی با کوله‌باری از تجربه در معاونت معدنی وزارت صمت می‌تواند در ساماندهی به اوضاع نابسامان صنعت فولاد کشور و سایر صنایع مرتبط بسیار موثر، مفید و کارساز باشد. برای ایشان آرزوی توفیق دارم.

2

تاریخ انتشار : ۱ بهمن ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۵
شناسه مطلب : 34492
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.