تازه ترین عناوین
چیلان منتشر می‌کند:پیام تبریک انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران خطاب به دکتر سعدمحمدی + متن و تصویر پیام
انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران طی پیامی خطاب به دکتر اردشیر سعدمحمدی، انتصاب وی به‌عنوان سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت را تبریک گفت.

به گزارش  چیلان ، انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران طی پیامی خطاب به دکتر اردشیر سعدمحمدی، انتصاب وی به‌عنوان سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت را تبریک گفت.

متن کامل پیام تبریک انجمن فولاد خطاب به اردشیر سعدمحمدی به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر اردشیر سعد محمدی

 بدینوسیله انتصاب جنابعالی به عنوان سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت را تبریک عرض می نماییم. بدون شک پذیرش این مسئولیت خطیر در شرایط فعلی اقتصاد کشور، نشان دهنده روحیه ایثار، مسئولیت پذیری، شجاعت و وجدان ملی جنابعالی است.

جامعه فولاد کشور  با توجه به دانش، تخصص و تجربه پربار جنابعالی و همچنین سابقه تعاملات اجرایی موثر قبلی، امیدوارانه در انتظار تحقق رسالت های آن معاونت محترم در حمایت از تولید و جایگزینی اقتصاد معدن و صنایع معدنی به جای نفت مطابق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با همکاری سایر مسئولین در تیم جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

زنجیره فولاد کشور در شرایط کنونی، بیش از هر چیز به پیگیری مجدانه و مستمر مسائل واحدهای تولیدی در ارتباط با تامین مواد اولیه، پایداری تولید، توسعه صادرات و تامین نیاز داخلی در تعامل با سایر بازیگران تولید و تجارت محصولات زنجیره فولاد نیاز دارد.

این انجمن همچون همه ادوار گذشته در ۲۰ سال فعالیت خود و  به نمایندگی از تولیدکنندگان زنجیره فولاد کشور آماده هر گونه مشورت، همکاری و همیاری جنابعالی و سایر ارکان دولت و حاکمیت در مسیر پر سنگلاخ پیش رو می باشد.

  با آرزوی موفقیت روزافزون

هیئت مدیره و دبیرخانه انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران

2

تاریخ انتشار : ۱ بهمن ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۶
شناسه مطلب : 34495
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.