چیلان گزارش می‌دهد:آیا کمبود حلب، علت کمبود روغن جامد در بازار است؟/ شرکت فولاد توان‌آور آسیا: هیچ مشکلی در تأمین ورق حلب وجود ندارد/ رسوب انبوه ورق قلع‌اندود حلب به اطلاع تولیدکنندگان روغن رسیده است
ظرف روزهای گذشته، گزارش‌هایی در برخی خبرگزاری‌ها منتشر شده که طبق این گزارش‌ها، «مشکلی در زمینه تولید روغن جامد وجود ندارد بلکه تولیدکنندگان روغن در تامین حلب‌های بسته‌بندی این روغن با مشکل مواجه شده‌اند و دلیل کمبود روغن جامد در بازار، کمبود حلب است»! حالا شرکت فولاد توان‌آور آسیا، تولیدکننده ورق قلع‌اندود (حلب) با ظرفیت ۱۵۰ هزار تن در سال با ارسال یک اطلاعیه شفاف‌سازی به خبرگزاری ایسنا که نسخه‌ای از آن در اختیار چیلان قرار گرفته، گفته است که نه تنها مشکلی در زمینه تأمین ورق حلب وجود ندارد بلکه این شرکت با «رسوب انبوه ورق قلع‌اندود حلب مواجه شده و با تولیدکنندگان صاحب نام روغن خوراکی مذاکره و در خصوص موجودی حلب اطلاع‌رسانی و آمادگی تامین ورق حلب مورد نیاز آن مجموعه ها را اعلام نموده است».

ظرف روزهای گذشته، گزارش‌هایی در برخی خبرگزاری‌ها منتشر شده که طبق این گزارش‌ها، «مشکلی در زمینه تولید روغن جامد وجود ندارد بلکه تولیدکنندگان روغن در تامین حلب‌های بسته‌بندی این روغن با مشکل مواجه شده‌اند و دلیل کمبود روغن جامد در بازار، کمبود حلب است»! حالا شرکت فولاد توان‌آور آسیا، تولیدکننده ورق قلع‌اندود (حلب) با ظرفیت ۱۵۰ هزار تن در سال با ارسال یک اطلاعیه شفاف‌سازی به خبرگزاری ایسنا که نسخه‌ای از آن در اختیار  چیلان  قرار گرفته، گفته است که نه تنها مشکلی در زمینه تأمین ورق حلب وجود ندارد بلکه این شرکت با «رسوب انبوه ورق قلع‌اندود حلب مواجه شده و با تولیدکنندگان صاحب نام روغن خوراکی مذاکره و در خصوص موجودی حلب اطلاع‌رسانی و آمادگی تامین ورق حلب مورد نیاز آن مجموعه ها را اعلام نموده است».

به گزارش  چیلان ، اطلاع‌رسانی شرکت فولاد توان‌آور آسیا نشان می‌دهد که مشکل کمبود روغن جامد در بازار را نمی‌توان گردن کمبود ورق حلب انداخت و علت این مشکل را باید در جای دیگری جست‌وجو کرد.

شرکت توان‌آور آسیا «آمادگی خود را جهت تامین بدون محدودیت ورق حلب مورد نیاز شرکت‌های تولید روغن خوراکی کشور با قیمت پایین‌تر از قیمت جهانی و با کیفیت ممتاز» اعلام کرده است.

گزارش شفاف شرکت توان‌آور آسیا و اعلام آمادگی این شرکت نشان می‌دهد که بازار ورق قلع‌اندود با هیچ کمبودی روبرو نیست و گزارش‌ها در این‌باره به هیچ‌وجه صحت ندارد.

متن کامل اطلاعیه شفاف‌سازی شرکت توان‌آور آسیا را در زیر ببینید:

توان آور آسیا

 

2

تاریخ انتشار : ۸ بهمن ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۵
شناسه مطلب : 34587
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.