نتیجه معاملات شمش فولادی در بورس کالا​/ معامله بیش از ۹۵ هزار تن شمش بلوم با قیمت میانگین ۱۰۵۶۱ تومان به ازای هر کیلو (به همراه جدول)
امروز سه‌شنبه ۱۴ بهمن، ۱۲۴ هزار و ۹۷۰ تن شمش بلوم در بورس کالا عرضه شد که با احتساب معاملات مچینگ، ۹۵ هزار و ۱۶۰ تن شمش مورد معامله قرار گرفت.

به گزارش  چیلان ، امروز سه‌شنبه ۱۴ بهمن، ۱۲۴ هزار و ۹۷۰ تن شمش بلوم در بورس کالا عرضه شد که با احتساب معاملات مچینگ، ۹۵ هزار و ۱۶۰ تن شمش مورد معامله قرار گرفت.

قیمت پایه شمش بلوم در عرضه‌های امروز ۱۰۴۹۸ تومان به ازای هر کیلو بود و قیمت پایه نسبت به عرضه‌های هفته گذشته ۳.۱ درصد افزایش یافته بود. قیمت میانگین موزون شمش بلوم نیز در معاملات امروز ۱۰۵۶۱ تومان به ازای هر کیلو بود و شمش تقریباً در قیمت پایه مورد معامله قرار گرفت.

امروز ۱۴ عرضه شمش فولادی بی‌مشتری ماند. درست است که تقاضا برای شمش در دو هفته اخیر نسبت به هفته‌های پیش از آن رشد نسبی داشته، اما همچنان شاهد تقاضای مناسبی برای شمش فولادی نیستم و بازار داخلی در رکود قرار دارد.

در جدول زیر  نتایج معاملات امروز شمش بلوم، اسلب و ورق فولادی در بورس کالا را ببینید. اطلاعات معامله نظیر قیمت میانگین، قیمت پایه، میزان تقاضا و … در این جدول قابل مشاهده است.

امروز به لحاظ ارزشی، جمعا ۱۵۴۶ میلیارد تومان شمش بلوم، اسلب و ورق فولادی در بورس کالا مورد معامله قرار گرفت.

معاملات شمش فولادی 6

 

2

تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۳
شناسه مطلب : 34622
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.