نتیجه معاملات فولاد در بورس کالا​/ معامله بیش از ۱۰۲ هزار تن شمش بلوم با قیمت میانگین ۱۰۳۰۳ تومان به ازای هر کیلو (به همراه جدول)
امروز سه‌شنبه ۵ اسفند، ۱۲۸ هزار و ۲۳۵ تن شمش بلوم در بورس کالا عرضه شد که با احتساب معاملات مچینگ، ۱۰۲ هزار و ۵۰۰ تن شمش مورد معامله قرار گرفت.

به گزارش  چیلان ، امروز سه‌شنبه ۵ اسفند، ۱۲۸ هزار و ۲۳۵ تن شمش بلوم در بورس کالا عرضه شد که با احتساب معاملات مچینگ، ۱۰۲ هزار و ۵۰۰ تن شمش مورد معامله قرار گرفت.

قیمت پایه شمش بلوم در عرضه‌های امروز ۱۰۲۰۹ تومان به ازای هر کیلو بود و قیمت پایه نسبت به عرضه‌های هفته گذشته یک درصد افزایش یافته بود. قیمت میانگین موزون شمش بلوم نیز در معاملات امروز ۱۰۳۰۳ تومان به ازای هر کیلو بود و شمش ۰.۹ درصد بالاتر از قیمت پایه مورد معامله قرار گرفت.

امروز ۹ عرضه شمش فولادی بی‌مشتری ماند. هنوز میزان عرضه برای شمش فولادی در بازار داخلی، مناسب ارزیابی نمی‌شود و ضروری است که سیاست‌های توسعه صادرات در دستور کار سیاست‌گذاران زنجیره فولاد قرار گیرد.

در جدول زیر نتایج معاملات امروز شمش بلوم، اسلب و ورق فولادی در بورس کالا را ببینید. اطلاعات معامله نظیر قیمت میانگین، قیمت پایه، میزان تقاضا و … در این جدول قابل مشاهده است.

امروز به لحاظ ارزشی، جمعا ۱۷۵۶ میلیارد تومان شمش بلوم، اسلب و ورق فولادی در بورس کالا مورد معامله قرار گرفت.

معاملات شمش فولادی 8

2

تاریخ انتشار : ۵ اسفند ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۲
شناسه مطلب : 34773
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی