تازه ترین عناوین
رکوردشکنی تولید ماهیانه آهن اسفنجی در شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری
در نخستین ماه سال جاری، تولید ماهیانه آهن اسفنجی در واحد احیاء مستقیم شرکت فولاد سفیددشت به ۸۰۲۱۱ تن رسید و با ارتقای ۴۰۰۲ تنی در مقایسه با آخرین رکورد ماهیانه که در آذر ماه ۱۳۹۹ به ثبت رسیده بود، رکورد تولید جدیدی توسط این شرکت محقق گردید.

به گزارش  چیلان ، در نخستین ماه سال جاری، تولید ماهیانه آهن اسفنجی در واحد احیاء مستقیم شرکت فولاد سفیددشت به ۸۰۲۱۱ تن رسید و با ارتقای ۴۰۰۲ تنی در مقایسه با آخرین رکورد ماهیانه که در آذر ماه ۱۳۹۹ به ثبت رسیده بود، رکورد تولید جدیدی توسط این شرکت محقق گردید.
مدیر عملیات شرکت فولاد سفیددشت با اعلام خبر این موفقیت گفت: هدف عبور رکورد تولید از رقم ۸۰ هزار تن در تولید آهن اسفنجی، برای نخستین بار از آغاز راه اندازی واحد احیاء مستقیم در فروردین ماه سال جاری به وقوع پیوست.
ایمان سلیمانی در تکمیل این خبر افزود: علیرغم وضع محدودیت های ناشی از افزایش همه گیری ویروس کرونا و ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی پیشگیری از بیماری کرونا برحضور نیروی انسانی شرکت، ثبت رکورد ماهیانه در نخستین ماه سال ۱۴۰۰ و کاهش حداکثری توقفات اضطراری در واحد احیاء مستقیم، نشان از عزم جدی شرکت فولاد سفیددشت برای حرکت در مسیر موفقیت های پیشین خود دارد.
دکتر سلیمانی دستیابی به روند تولید پایدار و ایمن را مرهون حمایت های مدیریت عامل، هیئت مدیره، مجتمع فولاد مبارکه و ایمیدرو به عنوان سهامداران شرکت و همچنین روحیه تلاشگر و خستگی ناپذیر کارکنان و پیمانکاران دانست و ابراز امیدواری کرد با حفظ و ارتقای این روحیه، رسیدن به سرآمدی در صنعت فولاد در منطقه زاگرس دور از دسترس نخواهد بود.

2

تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۲
شناسه مطلب : 35197
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.