فروردین طلایی صبا فولاد خلیج فارس با ثبت ۷ رکورد جدید/ تولید صبا فولاد خلیج فارس به ظرفیت اسمی رسید / انجام موفقیت آمیز آزمون PGT در صبا فولاد
با ثبت هفت رکورد در فروردین ماه 1400 و با انجام موفقیت‌آمیز آزمون PGT(تضمین عملکرد) در فروردین ماه در شرکت صبا فولاد خلیج فارس این شرکت به ظرفیت اسمی طراحی شده دست یافت و راه خود را برای دستیابی به ظرفیت اسمی سالانه تولید هموار کرد.

با ثبت هفت رکورد در فروردین ماه ۱۴۰۰ و با انجام موفقیت‌آمیز آزمون PGT(تضمین عملکرد) در فروردین ماه در شرکت صبا فولاد خلیج فارس این شرکت به ظرفیت اسمی طراحی شده دست یافت و راه خود را برای دستیابی به ظرفیت اسمی سالانه تولید هموار کرد.

مهندس سعید بزرگی مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس با اعلام خبر انجام موفقیت آمیز آزمون PGT و عرض تبریک به خانواده بزرگ صندوق بازنشستگی به عنوان سهامداران اصلی این شرکت ، اظهار داشت : در ابتدا از اعضای محترم هیات مدیره ، مدیران، روسا، مشاوران ، کارکنان و کارگران خدوم شرکت و پیمانکاران این مجموعه که با همت و همدلی خود این موفقیت بزرگ را به ثبت رسانیدند ، قدردانی و تشکر می کنم.

بزرگی افزود: با انجام موفقیت‌آمیز آزمون PGT(تضمین عملکرد) و تولید موفق در شرکت صبا فولاد خلیج فارس در فروردین ماه این شرکت به ظرفیت اسمی طراحی دست یافت و با ثبت یک فروردین طلایی ، راه خود را برای دستیابی به ظرفیت اسمی سالانه تولید هموار کرد.

مدیرعامل صبا شرکت صبا فولاد خلیج فارس تاکید کرد : با همت والای کارکنان خدوم شرکت صبا فولاد این موفقیت بزرگ به ثبت رسید و در کنار این ثبت رکورد بزرگ ، ۶ رکورد دیگر نیز تحقق پیدا کرد .

بزرگی در معرفی ۷ رکورد ثبت شده در فروردین ماه ۱۴۰۰ در شرکت صبا فولاد خلیج فارس افزود : ثبت ۴ رکورد تولید روزانه ، ثبت رکورد تولید PGT ، ثبت رکورد تولید ماهیانه و در نهایت رکورد بارگیری محصول در کشتی صادراتی همه ی ۷ رکورد ثبت شده در فروردین ماه ۱۴۰۰ می باشد که یک اتفاق بزرگ در تاریخ صبا فولاد خلیج فارس است .

بزرگی ضمن ابراز خرسندی از انجام موفق آزمون PGT با حفظ همه اصول اولیه یک تولید در کنار ملزومات قانونی و اداری و همچنین حفظ توصیه ایمنی و محیط زیستی خاطر نشان کرد: در راستای کسب این موفقیت بزرگ لحظه ای کیفیت فدای کمیت نشده و محصول منحصر به فرد شرکت صبا فولاد که همان برکیت گرم می باشد با حفظ کیفیت و با کمیت مدنظر PGT به تولید رسید .

وی در پایان از حمایت های مدیران وزارت کار و رفاه اجتماعی ، مدیران صندوق بازنشستگی کشوری و مدیران هلدینگ صبا انرژی در راستای تحقق این مهم تقدیر و تشکر نمود .

2

تاریخ انتشار : ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸
شناسه مطلب : 35335
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی