در دو ماه نخست امسال محقق شد: رشد ۱۲۱ درصدی تولید شرکت ورق خودرو
شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در ۲ ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۰ رشد ۱۲۱ درصدی تولید را نسبت به مدت مشابه سال گذشته ثبت کرد.

به گزارش  چیلان ، مدیرعامل این شرکت ضمن اعلام این خبر خاطر نشان کرد: میزان تولید شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در فروردین و اردیبهشت سال ۱۳۹۹ رقمی در حدود۲۱۸۳۰ تن بوده که با همت همکاران تلاشگرم در این مجموعه رقم تولید ۴۸۳۱۸ تن در فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری ثبت گردیده و این امر نمایانگر رشد ۱۲۱ درصدی تولید در این شرکت می باشد.

وی افزود: شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری با ظرفیت نامی ۴۰۰ هزار تن انواع ورق های خودرویی در سال با برخورداری از تکنولوژی روز دنیا، بالاترین ظرفیت تولید این محصول در کشور را داراست، بنابراین این حجم از رشد تولید نشانگر عزم و اراده جدی پرسنل این مجموعه در راستای دستیابی هرچه سریعتر به ظرفیت نامی شرکت می باشد.

وحید میرزایی در خصوص مهمترین عوامل دست یافتن به موفقیت ها و رکورد های اخیر این مجموعه در زمینه افزایش میزان تولید محصولات کیفی به استراتژی و راهبرد توسعه، رشد و استفاده از تمامی ظرفیت ها ی موجود در این شرکت در راستای مبدل شدن به سازمانی سرآمد، اشاره نمود و افزود: دغدغه مهم و تمرکز اصلی این مجموعه رسیدن هرچه سریعتر به ظرفیت نامی، با رعایت تمامی اصول، الزامات و استانداردهای ملی و بین المللی می باشد.

مدیرعامل شرکت ورق خودرو گفت : جا دارد فرصت را مغتنم شمرده و از تلاش صادقانه و مجدانه پرسنل این شرکت قدردانی نموده و امیدوارم با وجود فضای همدلی و همکاری صمیمانه موجود، شاهد تکرار موفقیت های این شرکت و درخشش در عرصه صنعت فولاد کشور باشیم.

2

تاریخ انتشار : ۵ خرداد ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳
شناسه مطلب : 35898
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.