مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو اعلام کرد /حضور در انتخابات تکیلف ملی ، میهنی و دینی است
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو ، با حائز اهمیت توصیف کردن حضور در انتخابات پیش رو در تحکیم نظام اسلامی افزود : حضور پرشور در انتخابات که نمادی از مردم سالاری دینی است، نشان دهنده پویایی و نقش مثبت آحاد جامعه در سرنوشت کشور است .

به گزارش  چیلان ، مهندس ناصر تقی زاده همچنین با تاکید بر مشارکت کارکنان و کارگران شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در انتخابات ریاست جمهوری افزود: آنچه که مورد اهمیت است حضور در انتخابات است حال هر فرد مختار است به نامزد مورد نظر خود رای دهد .
وی در پاسخ به این سوال که آیا چادرملو از نامزد خاصی حمایت می کند تاکید کرد: وظیفه ما حفظ سنگر تولید و صنعت برای توسعه و عمران کشور است، لذا هریک از نامزدهای تائید شده از سوی شورای نگهبان که قطعاً صلاحیت لازم برای اداره کشور در جایگاه ریاست جمهوری را دارند برای ما قابل احترام هستند و این دیدگاه و نگرش اشخاص است که به نامزد مورد نظر خود رای دهند .

اما وظیفه جمعی ما تلاش برای به گردش در آوردن چرخ های تولید و رونق بخشی به اقتصاد است و در این راه تابع سیاستهای کلان نظام و فرامین رهبر معظم انقلاب هستیم و خود را درگیر جناح بندی هایی سیاسی نمی کنیم ، بنابر این هر فرد صالحی که اداره امور کشو را بر عهده بگیرد، بی تردید با تمام توان برای تحقق آرمانهای نظام، همچنان خدمتگزار خواهیم بود .

2

تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۷
شناسه مطلب : 36040
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی