مدیرعامل گروه صنعتی تهران شرق مطرح کرد/کیفیت بالای محصولات شرکت فولاد مبارکه نسبت به مشابه خارجی
محمود صابری مدیرعامل گروه صنعتی تهران شرق گفت: محصولات شرکت فولاد مبارکه از کیفیت بالایی برخوردار است و ما مصرف‌کننده بیشتر ورق‌های تولیدی این شرکت هستیم؛ محصولات شرکت فولاد مبارکه در مقایسه با محصولات خارجی از کیفیت مطلوبی برخوردار است. شایان ذکر است که در اردیبهشت‌ماه سال جاری، هم‌زمان با رشد چشمگیر تولید فولاد مبارکه، بالاترین بازده کیفی محصولات این شرکت در نواحی فولادسازی، نورد گرم، نورد سرد و فولاد سبا به دست آمد.

به گزارش  چیلان ، محمود صابری، مدیرعامل گروه صنعتی تهران شرق اظهار کرد: محصولات شرکت فولاد مبارکه در مقابل محصولات خارجی از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

وی افزود: گروه صنعتی تهران شرق مصرف‌کننده انواع محصولات شرکت فولاد مبارکه اعم از انواع ضخامت‌های ورق گرم و مقداری هم از ورق‌های سرد است؛ اما بیشتر مصرف این گروه صنعتی، ورق‌های ساختمانی شرکت فولاد مبارکه است که کیفیت بسیار بالایی دارد.

مدیرعامل گروه صنعتی تهران شرق تصریح کرد: ظرفیت اسمی تولید در گروه صنعتی تهران شرق ۹۰۰ هزار تن در سال است، اما متأسفانه با توجه به سهمیه‌بندی عرضه ورق در یک سال گذشته با کمتر از ۱۰ درصد ظرفیت اسمی به فعالیت مشغول هستیم.

شایان ذکر است که در اردیبهشت‌ماه سال جاری، هم‌زمان با رشد چشمگیر تولید شرکت، بالاترین بازده کیفی محصولات شرکت در نواحی فولادسازی، نورد گرم، نورد سرد و فولاد سبا به دست آمد که منجر به کسب رکورد ۹۱ درصد در کل شرکت و بهبود ۲درصد نسبت به سال قبل شد که در شرکت فولاد مبارکه رکورد محسوب می‌شود.

2

تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۱
منبع : ایراسین
شناسه مطلب : 36368
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.