شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در تولید خوشنام، در توسعه همگام و در سرمایه‌گذاری پیشگام
شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری از جمله مجموعه‌های پویایی است که در تولید خوشنام، در توسعه همگام شده و اینک در سرمایه‌گذاری پیشگام صنعت این استان گردیده است

به گزارش خودرونویس، وحید میرزایی در حاشیه بازدید تیم این شرکت از چند طرح و پروژه با هدف سرمایه‌گذاری این مجموعه در آن‌ها گفت: شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در حوزه سرمایه‌گذاری در حال برنامه‌ریزی جامع است و با تشکیل تیم و حرکت میدانی، بر پایه قواعد جاری این عرصه اهداف مهمی را در تأمین منابع مالی از باب سرمایه‌گذاری در پروژه‌های سودآور برای افزایش ثروت سهام‌داران، ارزش شرکت و درآمد کارکنان در دستور کار دارد.

مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در ادامه افزود: در دنیای تجارت کنونی، شرکت‌ها برای حل مشکلات اقتصادی خود نیازمند راهکارهای مناسب برای استفاده بهتر از منابع خود هستند. یکی از راهکارهای مهم، بسط و توسعه سرمایه‌گذاری است که اهمیت سرمایه‌گذاری و ثبات محیط سرمایه‌گذاری برای توسعه و رشد اقتصادی بر کسی پوشیده نیست و بی‌توجهی به آن به افول اقتصاد منجر می‌شود و در بلندمدت رفاه عمومی و توسعه تولید را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

وی اظهار داشت: در گام نخست در شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری سعی کردیم در تولید خوشنام گردیم که به لطف پروردگار رکوردهای خوبی به ثبت رسید. در گام بعدی توسعه در اولویت قرار گرفته است و همگام شدیم تا دستاوردهای مطلوبی کسب و به‌زودی رونمایی گردد. اینک بر آنیم در سرمایه‌گذاری پیشگام شویم تا صنعت این استان محروم، اما برخوردار از ظرفیت‌های بالقوه بی‌پایان، زمینه‌ساز آینده‌ای درخشان گردد.

ورق خودرو

2

تاریخ انتشار : ۲۸ تیر ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰
شناسه مطلب : 36954
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی