عرضه شمش فولادی در بورس کالا برای سومین هفته متوالی لغو شد​/ کل میزان تجمیع‌شده برای عرضه شمش کمتر از ۱۰ هزار تن بود!
شنیده های چیلان از منابع موثق حاکی از این است که حجم عرضه شمش فولادی در بورس کالا که قرار بود طبق برنامه روز سه‌شنبه ۵ مرداد صورت گیرد، به حدنصاب نرسیده و به همین دلیل، عرضه‌های این هفته شمش فولادی به‌کلی لغو شده است. پیگیری چیلان از منابع مطلع نشان می‌دهد که حجم تجمیع‌شده برای عرضه شمش در هفته جاری زیر ۱۰ هزار تن بوده است که این حجم بسیار پایین است و به دلیل نگرانی نسبت به رقابت شدید برای خرید این حجم اندک از شمش فولادی، کلاً عرضه‌ها لغو شده است.

شنیده های  چیلان  از منابع موثق حاکی از این است که حجم عرضه شمش فولادی در بورس کالا که قرار بود طبق برنامه روز سه‌شنبه ۵ مرداد صورت گیرد، به حدنصاب نرسیده و به همین دلیل، عرضه‌های این هفته شمش فولادی به‌کلی لغو شده است. پیگیری  چیلان  از منابع مطلع نشان می‌دهد که حجم تجمیع‌شده برای عرضه شمش در هفته جاری زیر ۱۰ هزار تن بوده است که این حجم بسیار پایین است و به دلیل نگرانی نسبت به رقابت شدید برای خرید این حجم اندک از شمش فولادی، کلاً عرضه‌ها لغو شده است.

این سومین هفته متوالی است که در نتیجه قطع برق فولادسازان، عرضه شمش فولادی در بورس کالا لغو می‌شود. آخرین عرضه شمش در بورس کالا به روز ۱۵ تیرماه برمی‌گردد.

تبعات قطع برق شرکت‌های فولادی خود را در افزایش نرخ محصولات فولادی و کمبود شدید عرضه شمش و محصولات فولادی در بازار نشان داده است.

2

تاریخ انتشار : ۴ مرداد ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۶
شناسه مطلب : 37065
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی
تازه ترین عناوین