اختصاصی چیلان؛هلدینگ توسعه صنایع و معادن غدیر سه کرسی هیئت مدیره «فولاژ» را به دست آورد/ بلوک مدیریتی آهن و فولاد غدیر ایرانیان به زیرمجموعه «وغدیر» رسید
مجمع عمومی سالیانه شرکت فولاد آلیاژی ایران (فولاژ) با حضور حدود ۷۹ درصد سهامداران برگزار شد و شرکت بين‌المللي توسعه صنايع و معادن غدير بر اساس تصمیمات مجمع توانست سه کرسی از پنج کرسی هئیت مدیره شرکت فولاد آلیاژی ایران را به دست آورد. با این تصمیم، شرکت بين‌المللي توسعه صنايع و معادن غدير بالتبع مالک سه کرسی در هیئت مدیره شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان نیز خواهد بود.

به گزارش  چیلان ، روز یکشنبه ۱۰ مرداد مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فولاد آلیاژی ایران برگزار شد. بر اساس تصمیمات مجمع، شرکت بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر سه کرسی، صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد یک کرسی و شرکت سرمایه‌گذاری استان هرمزگان یک کرسی در هیئت مدیره فولاژ نصیب خود کردند.

با تصمیمات مجمع فولاد آلیاژی ایران، بالتبع شرکت بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر بلوک مدیریتی در شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان را نیز به دست آورده است.

شرکت بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر به عنوان یکی از هلدینگ‌های زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری غدیر در حوزه تخصصی صنعت و معدن در سال ۱۳۹۰ تأسیس شده است. سرمایه‌گذاری در حوزه صنایع و معادن محور اصلی فعالیت این شرکت است و در واقع، این هلدینگ بازوی شرکت سرمایه‌گذاری غدیر در حوزه صنعت و معدن محسوب می‌شود.

از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ توسعه صنایع و معادن غدیر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: فولاد آلیاژی ایران، آهن و فولاد غدیر ایرانیان، سنگ آهن گهر زمین، فولاد غدیر نی‌ریز، توسعه آهن و فولاد گل گهر، توسعه فولاد قشم، آلومینیوم جنوب، موتوژن و …

2

تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۳
شناسه مطلب : 37179
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.