هلدینگ بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر در مسیر عرضه اولیه سهام در بورس
در ادامه تکمیل فرایند ثبت و عرضه سهام هلدینگ بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر در تابلو دوم سازمان بورس و اوراق بهادار تهران، ثبت تغییر شخصیت حقوقی این هلدینگ از سهامی خاص به سهامی عام نزد اداره ثبت شرکت‌ها، انجام پذیرفت.

به گزارش  چیلان ، در ادامه تکمیل فرایند ثبت و عرضه سهام هلدینگ بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر در تابلو دوم سازمان بورس و اوراق بهادار تهران، ثبت تغییر شخصیت حقوقی این هلدینگ از سهامی خاص به سهامی عام نزد اداره ثبت شرکت‌ها، انجام پذیرفت. این هلدینگ در مسیر بورسی شدن قرار دارد و به‌زودی شاهد درج نماد آن در بورس تهران خواهیم بود.

همچنین در تحولی دیگر، هلدینگ بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر به عنوان بازوی شرکت سرمایه‌گذاری غدیر (#وغدیر) در حوزه تخصصی صنعت و معدن به عنوان دومین هلدینگ برتر شرکت سرمایه گذاری غدیر معرفی شد.

شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان وابسته به هلدینگ بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر نیز دومین به‌عنوان شرکت برتر زیرمجموعه «وغدیر» معرفی شد.

از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ توسعه صنایع و معادن غدیر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: فولاد آلیاژی ایران، آهن و فولاد غدیر ایرانیان، سنگ آهن گهر زمین، فولاد غدیر نی‌ریز، توسعه آهن و فولاد گل گهر، توسعه فولاد قشم، آلومینیوم جنوب، موتوژن و …

2

تاریخ انتشار : ۳ شهریور ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷
شناسه مطلب : 37538
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.