معاون بهره برداری شرکت فولاد مبارکه اصفهان در سمینار تخصصی چالش برق در زنجیره فولاد:در تامین ورق مشکلی نخواهیم داشت
معاون بهره برداری شرکت فولاد مبارکه در سمینار تخصصی پالش برق در زنجیره فولاد اظهار کرد: متاسفانه در وضعیت تامین برق صنایع فولاد در سال 1400 نسبت به سال قبل مشکلات بیشتری ایجاد شد.

به گزازش  چیلان ، مهندس عباس اکبری محمدی گفت: محدودیت های کمبود برق به گونه ای بود که هم از نظر طول دوره محدودیت و هم حجم و ساعات خاموشی نسبت به سال گذشته بیشتر بود.

وی افزود: با برنامه ریزهای انجام شده توسط فولاد مبارکه در تامین ورق مشکلی نخواهیم داشت و انشاالله ثبات بازار ورق ادامه‌دار خواهد بود.

معاون بهره برداری شرکت فولاد مبارکه در خصوص کمبود تختال در این واحد صنعتی گفت: مقداری از تولید تختال ما کم شده است اما این میزان کمبود عمدتا به صنایع پایین دستی تخصیص داده می شد.

وی ادامه داد : یکی از نگرانی های صنعت فولاد نگرانی از تامین زیرساخت های لازم خصوصا مرتبط با انرژی است.

MR. AKBARI

وی گفت : اخیرا طی توافقی که با وزارت صمت و وزارت نیرو صورت گرفته صنایع فولادی از جمله فولاد مبارکه می بایست در زمینه توسعه ظرفیت های تولید برق در کشور سرمایه گذاری انجام دهند اما این سزمایه گذاری نیاز به شرایط و زیرساخت های خودش دارد لذا نیاز است مشوق هایی از سوی دولت برای این سرمایه گذاری فراهم و ارائه شود .

اکبری افزود :امیدواریم با پایان محدودیت ها و استفاده حداکثری از ظرفیت های تولید ایجاد شده در گروه مبارکه بتوانیم ثبات بازار را حفظ کنیم

وی در پایان گفت: یکی از نگرانی های صنعت فولاد نگرانی از تامین زیرساخت های لازم خصوصا مرتبط با انرژی است.

2

تاریخ انتشار : ۱۴ شهریور ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۳
شناسه مطلب : 37784
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی