درآمد فروش ۴۲۰۰ میلیارد تومانی فولاد آلیاژی ایران در نیمه نخست سال جاری
مهندس علیرضا چایچی مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران در گفت‌وگو با چیلان اظهار داشت: علی‌رغم تمام محدودیت‌های مرتبط با مصرف برق، تولید واحد فولادسازی شرکت فولاد آلیاژی ایران در نیمه نخست امسال به بالغ بر ۲۲۰ هزار تن رسید. در کارخانه‌های نورد سنگین تولید ۱۰۶ هزار تن و در کارخانه نورد سبک هم به همین میزان بود. در واحد عملیات حرارتی و تکمیل‌کاری نیز تولید در نیمه نخست امسال به ۸۴ هزار تن رسید.

مهندس علیرضا چایچی مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران در گفت‌وگو با  چیلان  اظهار داشت: علی‌رغم تمام محدودیت‌های مرتبط با مصرف برق، تولید واحد فولادسازی شرکت فولاد آلیاژی ایران در نیمه نخست امسال به بالغ بر ۲۲۰ هزار تن رسید. در کارخانه‌های نورد سنگین تولید ۱۰۶ هزار تن و در کارخانه نورد سبک هم به همین میزان بود. در واحد عملیات حرارتی و تکمیل‌کاری نیز تولید در نیمه نخست امسال به ۸۴ هزار تن رسید.

چایچی گفت: در شش ماهه اول امسال فروش شرکت فولاد آلیاژی ایران به ۱۹۵ هزار تن محصول با ارزش ۴۲۰۰ میلیارد تومان رسید که ۱۸۴۰۰ تن از آن در بازارهای صادراتی به فروش رسید. در اردیبهشت امسال، با تولید ۵۱۲۰۵ تن مذاب در واحد فولادسازی رکورد تولید ماهانه در این واحد شکسته شد. همین‌طور در خردادماه امسال با تولید ۳۲۰۵ تن کلاف، رکورد تولید ماهیانه این محصول در کارخانه نورد سبک شکسته شد.

چایچی 6

متن کامل این گفت‌وگوی تفصیلی را در شماره ۹۸ نشریه  چیلان  بخوانید.

2

تاریخ انتشار : ۳ آبان ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۳
شناسه مطلب : 38837
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی