پیام تقدیر مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع به دست اندرکاران پروژه افزایش ظرفیت احیای مستقیم
مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع طی پیامی به دست اندرکاران پروژه افزایش ظرفیت احیای مستقیم و پیوستن این شرکت به باشگاه میلیونی های فولاد، تبریک گفت.

به گزارش  چیلان ،مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع طی پیامی به دست اندرکاران پروژه افزایش ظرفیت احیای مستقیم و پیوستن این شرکت به باشگاه میلیونی های فولاد، تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

بنام خداوند بخشاینده و مهربان

امروز که با تلاش مثال زدنی و شبانه روزی همه همکاران، به رغم وجود همه ی تنگناها و مشکلات مضاعف ناشی از تحریم های ناجوانمردانه ی استکبار و مصیبت همه گیری کرونا، توانستیم پروژه بی نظیر افزایش ظرفیت ۵۰ درصدی واحد احیا مستقیم را با موفقیت پشت سر بگذاریم، بر خود لازم می دانم به نمایندگی از کل مجموعه اعم از کلیه سهامداران، هیات مدیره محترم، مدیران و کارکنان از یکایک نقش آفرینان در این پروژه بزرگ، تقدیر و تشکر نمایم و به پاس این دست آورد عظیم و کم نظیر دستان خستگی ناپذیر یکایک عزیزان را به گرمی بفشارم.

خداوند سبحان را شاکریم و به خود می بالیم که توانستیم با تکیه بر توان داخلی و اعتماد به همت جوانان نخبه ایرانی که سهم ۱۰۰ درصدی در مهندسی و طراحی بر عهده داشتند، با لبیک به منویات رهبری معظم انقلاب، سال پر برکت «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» را با موفقیت در این کار سترگ را به نقطه عطفی در تاریخ شرکت تبدیل نماییم .

النهایه این افتخار جمعی را که در طول ۴۵ روز و با مجاهدت شبانه روزی به بار نشست و به جد می توان از آن به عنوان یکی از افتخارآمیزترین پروژه های فولادی در کشور یاد نمود ، به همه کسانی که شعار عزت مدارانه ی (ما می توانیم) را به بهترین نحو ممکن جامه عمل پوشانده و به منصه ظهور رساندند تبریک عرض می نمایم .

برای شما و خانواده های محترم همه عزیزان سربلندی و توفیق روزافزون مسئلت دارم .

اجرتان با خدا و دست خدا یاورتان

علی محمدی

مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع

2

تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۸
شناسه مطلب : 39172
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی