عملکرد شش ماه فولاد اکسین در گفت‌وگوی چیلان با مهندس آسیابانآماده بکاری ۸۶ درصدی خط تولید اکسین
آماده بکاری 86 درصدی خط تولید فولاد اکسین خوزستان، نتیجه تعمیرات سالانه خط تولید و در راستای حفظ و نگهداری شرایط مطلوب خط تولید است

به گزارش  چیلان ، مهندس امین آسیابان مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان، در گفت‌وگو با  چیلان  با اشاره به تلاش‌هایی که در ۶ ماه ابتدایی سال ۱۴۰۰ برای اعتلای فولاد اکسین خوزستان شده است، دو مولفه مهم را برای مدیریت فولاد اکسین خوزستان یادآور شدند: نخست این‌که ملاک تصمیم‌گیری‌ها منافع ملی بوده است و دوم این‌که از تجربیات خود به عنوان اکسینی استفاده کردیم وی در ادامه به تجربه‌ها و دستاوردهای فولاد اکسین در نیمه نخست امسال اشاره کردند.

دستاوردهای فولاد اکسین در ۶ ماه نخست سال ۱۴۰۰

  • آماده بکاری خط تولید در اولویت

شرکت فولاد اکسین تعمیرات سالانه خط تولید را در دستور کار قرار داده است که مهمترین هدف از انجام تعمیرات اساسی، حفظ و نگهداری شرایط مطلوب خط تولید و آماده به کاری تجهیزات می‌باشد؛ ماحصل این امر آماده بکاری ۸۶ درصدی خط تولید این شرکت است.

  • تمرکز بر بازاریابی بین المللی

اصولا تولید محصولات استراتژیک یکی از اقداماتی است که شرکت‌های بزرگ در راستای تحقق برنامه های توسعه ای خود انجام می دهند. از جمله محصولاتی که در صنایع مختلف نفت، گاز، پتروشیمی، کشتی سازی و… کاربرد استراتژیک دارد ورق فولادی «API» است.

از سرگیری صادرات مستقیم محصولات فولادی و ارسال محصولات فولادی به اتحادیه اروپا از دیگر اقدامات فولاد اکسین در این بازه زمانی در سال ۱۴۰۰ بوده است.

  • مسئولیت های اجتماعی فولاد اکسین

عمل به مسئولیت های اجتماعی همیشه در دستور کار فولاد اکسین بوده است. در نیم سال اول سال ۱۴۰۰ نیز فولاد اکسین اقدامات گسترده و اثرگذاری در حوزه مسئولیت های اجتماعی برجای گذاشته است از جمله اقداماتی که در این زمینه صورت گرفت، اعطای ده ها هزار ماسک به مناطق محروم و همچنین اعطای بسته های معیشتی به مناطق محروم بوده است.

  • نیروی انسانی

ایجاد اشتغال و ارتقا وضعیت نیروی انسانی از اولویت های فولاد اکسین است کارکنان سرمایه های اصلی این شرکت هستند و فولاد اکسین خوزستان همواره در تلاش برای نگهداشت و پرورش این سرمایه بزرگ سازمانی بوده است.

از جمله اقدامات موثر در این زمینه را می توان اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در شرکت، تبدیل وضعیت ایثارگران و خانواده آن ها، بروزرسانی دستور العمل پاداش تولید، ارائه تسهیلات بانکی به کلیه پرسنل، اجرای پروژه کارسنجی و پرداخت سود سهام به سهامداران اشاره کرد.

  • جوایز و افتخارات فولاد اکسین

فولاد اکسین خوزستان با تلاش بی وقفه کارکنانش همیشه سعی داشته است بهترین عملکرد را داشته باشد. توجه ویژه مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان در بهبود عملکرد این شرکت و رفع مشکلات موجود عامل پویایی و بهروری این شرکت است.

این شرکت توانست  با تمرکز بر اجرای پروژه فولاد سازی جوایز و افتخاراتی نظیر دریافت نشان ملی حاتم، کسب عنوان مدیر ارزش آفرین، دریافت تندیس و لوح سبز ملی، دریافت تندیس مدیرشایسته، اتمام پروژه عظیم گوره به جاسک و قرارگیری فولاد اکسین در زمره شرکت های برتر کشور را نصیب خود کند.

2

تاریخ انتشار : ۷ آذر ماه ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۲
شناسه مطلب : 39498
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی