سیمیدکو واحد نمونه صنعتی استان خراسان رضوی شد
شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) واحد نمونه صنعتی استان خراسان رضوی شد.

به گزارش  چیلان ، به مناسبت روز ملی صنعت و با حضور استاندار استان خراسان رضوی، رئیس اتاق بازرگانی ایران و رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران، از واحدهای نمونه سال تقدیر شد.

در این همایش از شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) به عنوان واحد نمونه صنعتی استان خراسان رضوی در سال ۱۴۰۰ تقدیر شد.

غلامرضا نازپرور رئیس خانه معدن استان خراسان رضوی، معدن را کلید راه توسعه بر شمرد و افزود: شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد یکی از فعال‌ترین مجموعه‌ها در عرصه‌ی معدن است که با جدیت به فعالیت‌های سازنده در استان خراسان رضوی می‌پردازد.

رئیس خانه معدن استان خراسان رضوی در پایان افزود: انتخاب سیمیدکو برای دومین سال پیاپی به عنوان واحد نمونه صنعتی استان، حاصل ارزیابی تخصصی واحدهای معادن و صنایع معدنی استان است و کسب این دستاورد را به کارکنان تلاشگر این مجموعه تبریک می‌گویم.

گفتنی است، شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) یکی از تولیدکنندگان مطرح گندله و کنسانتره سنگ آهن در کشور با مجموع ظرفیت تولید ۵ میلیون تُن در سال است. این واحد صنعتی و معدنی در زنجیره تولید فولاد کشور در گروه فولاد خوزستان در منطقه معدنی سنگان شهرستان خواف استان خراسان رضوی فعالیت دارد و توانسته، دو سال متوالی جایگاه واحد نمونه صنعتی استان خراسان رضوی را کسب کند.

صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد

2

تاریخ انتشار : ۲۳ آذر ماه ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۱
شناسه مطلب : 39826
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی