ذوب آهن اصفهان با یک کتاب و دو ویژه‌نامه به سومین جشنواره ملی فولاد می‌آید
ذوب آهن اصفهان با «ویژه‌نامه دستاوردهای بومی سازی» و «ویژه‌نامه نیازهای بومی سازی» و همچنین جلد چهارم کتاب زبان ذوب (گفتگو در باب بیش از نیم قرن از حیات شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان) در سومین جشنواره ملی فولاد ایران حضوری فعال دارد.

به گزارش  چیلان ،  این آثار با حضور مقامات وزارت صمت و ذوب آهن اصفهان و همچنین جمعی از مدیران شرکت‌های معدنی و فولادی در سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران رونمایی می‌شود.

ویژه نامه بومی سازی ذوب آهن اصفهان، مجموعه کاملی از دستاوردهای بومی سازی شده این شرکت بزرگ فولادی است که در ۱۰۴ صفحه تهیه و تدوین شده و همچنین ویژه نامه نیازهای بومی سازی نیز به معرفی قطعات و تجهیزات مورد نیاز این شرکت در ۱۶۸ صفحه پرداخته و فرصت مغتنمی است تا شرکت‌های دانش بنیان و سایر مجموعه های صنعتی بتوانند با مطالعه این ویژه نامه برای ساخت تجهیزات با ذوب آهن اصفهان مذاکره نمایند.

همچنین در جلد چهارم کتاب زبان ذوب، تجربیات و خاطرات نسل بنیان گذار ذوب آهن اصفهان به عنوان اولین تولید کننده فولاد کشور در ۳۱۲ صفحه تدوین شده است.

شایان ذکر است جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران  از تاریخ ۱۹ الی ۲۱ بهمن ماه در محل هتل المپیک تهران برگزار می شود و علاقه‌مندان می توانند از غرفه ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه اختصاصی بومی سازی و توسعه تکنولوژی حضور پیدا کنند.

ویژه نامه نیازها

ریل ملی
کتاب زبان ذوب 4 scaled

2

تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۱
شناسه مطلب : 40848
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی