کانون پیشکسوتان فولاد خراسان افتتاح شد
کانون پیشکسوتان فولاد خراسان در مبعث رسول اکرم صلی الله در این مجتمع فولادی افتتاح شد.

به گزارش  چیلان ، کانون پیشکسوتان فولاد خراسان در مبعث رسول اکرم صلی الله در این مجتمع فولادی افتتاح شد.

دکتر کسری غفوری بازنشستگان را چکیده علم، تجربه، مهارت و تعهد ۳۰ سال تلاش مجدانه و صادقانه در صنعت فولاد خراسان ذکر کرد که احداث کارخانجات: نورد، فولادسازی، احیای مستقیم و گندله سازی ثمره این تلاشها از گذشته تا کنون میباشد.

دکتر فریدون صبوریان، معاون منابع انسانی و امور اجتماعی فولاد خراسان به همراه مدیران زیر مجموعه این معاونت در مراسم افتتاح دفتر کانون پیشکسوتان مجتمع فولاد خراسان در محل باشگاه و تعاونی مصرف کارکنان‌ در جمع هیات مدیره و هیات موسس این کانون حضور داشت بهبود معیشت، رفاه‌ و سلامتی خانواده بازنشستگان فولاد که از اهداف کانون ذکر شد را بسیار منطقی‌‌‌ دانست و از هیات مدیره این کانون خواست تا فایل تجارب و مهارت های فنی و علمی پیشکسوتان را تهیه‌ و به معاونت منابع انسانی ارایه نمایند تا از توانمندی های آنان بتوان در دوره های آموزشی، بهره وری تولید و در حوزه هایی‌‌ که این تجارب میتواند گرهی از مشکلات فولاد خراسان یا در زنجیره آهن و فولاد را مرتفع نماید استفاده شود.

مهندس مرادی در ابتدای مراسم به نمایندگی از هیات مدیره کانون گزارشی‌از شکل گیری و فعالیت هایی که با همراهی فولاد خراسان انجام شده و نیازهای خانواده پیشکسوتان که یکی از مهمترین آنها دغدغه اشتغال فرزندان بازنشستگان و برخورداری از تسهیلات کمک معیشتی و‌ رفاهی میباشد را عنوان نمود.

مهندس اسماعیلی به نمایندگی از هیات موسس این کانون، ضرورت ایجاد تشکلی شناسنامه دار متشکل از پیشکسوتان که در قالب کانون با حمایت و راهبری فولاد خراسان شکل گرفته را به فال نیک گرفت و اظهار امیدواری نمود از این گنجینه انسانی با تعاملات مثبت‌ با فولاد خراسان که میتواند در بهبود معیشت این قشر متعهد که‌ جوانیشان‌‌ را در اعتلای فولادخراسان صرف کرده اند بهره های خوبی گرفت.

در پایان مراسم محل‌دفتر اختصاص داده شده به کانون پیشکسوتان با قرائت آیه ای از کلام. . . مجید و بریدن روبان توسط معاون منابع انسانی و امور اجتماعی فولاد خراسان افتتاح گردید و هیات مدیره کانون اولین جلسه خود در این محل را برگزار نمود.

فولاد خراسان 2

2

تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۳
شناسه مطلب : 41303
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی