مشاور رییس هیات عامل ایمیدرو :۱/۴ میلیارد دلار صرفه جویی ارزی حاصل از بومی سازی در فولاد و صنایع معدنی فقط در ۲ سال گذشته
حسن یونسیان مشاور رییس هیات عامل ایمیدرو در امور بومی سازی و ساخت داخل در آیین افتتاحیه دومین نمایشگاه تخصصی بومی سازی صنعت فولاد در استان خوزستان اعلام کرد:ساختارهای بومی‌سازی در ایمیدرو با همکاری انجمن تولیدکنندگان فولاد و مشارکت شرکت‌های بزرگی همانند فولاد خوزستان و فولاد مبارکه راه اندازی شده است.

به گزارش  چیلان ، حسن یونسیان مشاور رییس هیات عامل ایمیدرو در امور بومی سازی و ساخت داخل در آیین افتتاحیه دومین نمایشگاه تخصصی بومی سازی صنعت فولاد در استان خوزستان اعلام کرد:ساختارهای بومی‌سازی در ایمیدرو با همکاری انجمن تولیدکنندگان فولاد و مشارکت شرکت‌های بزرگی همانند فولاد خوزستان و فولاد مبارکه راه اندازی شده است.

وی گفت: یکی از شاخص‌های بومی‌سازی، صرفه جویی ارزی است که آمار آن را احصا و اعلام کرده این. این آمار سیاسی نیست بلکه آمار واقعی و مطابق ثبت سفارش در سامانه گمرک است.

وی افزود: ۱/۴ میلیارد دلار طی سال ۹۹ و ۱۴۰۰ موفق به صرفه جویی ارزی در صنایع معدنی شدیم که برابر با کل صرفه جویی ارزی صورت گرفته از سال ۷۰ تا ۹۸ است.

یونسیان

2

تاریخ انتشار : ۱۷ اسفند ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۵
شناسه مطلب : 41376
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی