ثبت رکورد ۱۲ میلیون تن تولید کنسانتره در چادرملو
در کمتر از 5 روز مانده به پایان سال 1400 مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو موفق شد با ثبت رکورد دور از انتظار تولید 12 میلیون تن کنسانتره آهن و حمل 12 میلیون و 311 هزارو 867 تن محصول تولیدی امسال و موجودی از سال های پیش موفقیتی دیگر کسب نماید .

به گزارش  چیلان ، در کمتر از ۵ روز مانده به پایان سال ۱۴۰۰ با تلاش تمامی پرسنل شاغل در و هدایت مدیران، این مجتمع موفق شد با ثبت رکورد دور از انتظار تولید ۱۲ میلیون تن کنسانتره آهن و حمل ۱۲ میلیون و ۳۱۱ هزارو ۸۶۷ تن محصول تولیدی امسال و موجودی از سال های پیش موفقیتی چشمگیر کسب نماید .

مهندس جهانی مدیر مجتمع معدنی چادرملو ضمن تبریک این افتخار ارزنده به تمامی پرسنل شرکت، پیمانکاران و مشاوران گفت : تولید این مقدار کنسانتره در حالی صورت پذیرفته که ظرفیت اسمی ۵ واحد تولیدی کنسانتره چادرملو ۹ و نیم میلیون تن در سال است و بیش از ۲۵ سال از فعالیت آن می گذرد .

وی افزود: این موفقیت تنها به لطف خدا و راهنمایی های مستمر و مشوق های مدیر عامل و حمایتهای هیأت مدیره محترم شرکت بدست آمده است و امیدواریم در سال آتی هم بتوانیم همین میزان تولید را حفظ کنیم .

گفتنی است سال گذشته نیز این مجتمع موفق شد ۱۱ میلیون و ۴۶۷ هزارو ۸۵۵ تن کنسانتره تولید کندکه در نوع خود یک رکورد ارزشمند بود و امسال با تلاش بیشتر پرسنل، موفق شده ایم بیش از ۵۰۰ هزار تن بیشتر از سال قیل تولید کنیم.

چادرملو 16

 

2

تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ماه ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۶
شناسه مطلب : 41556
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی