کسب رکوردهای تولید سالانه توسط چادرملو
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو سال۱۴۰۲ را در حالی به پایان رساند که موفق به کسب رکوردهای تولید سالانه در کارخانه احیاء و شمش فولادی از ابتدای راه اندازی این کارخانجات شد.

به گزارش  چیلان ،مدیرعامل چادرملو گفت: در سال گذشته این شرکت تمرکز در تولید را جهت افزایش سودآوری در دستور کار قرار داد که در نتیجه آن واحد احیای چادرملو از رشد تولید ۱۰درصدی آهن اسفنجی نسبت به سال ۱۴۰۰ برخوردار گردید.

امیرعلی طاهر زاده تصریح کرد: اهمیت این رکورد در حالی است که طی سال گذشته با کمبودهای تامین برق و گاز ازجمله محدودیت ۸۰ روزه مصرف گاز طبیعی مواجه بودیم.

وی همچنین رکورد شکنی سالانه در واحد تولید شمش فولادی را از ابتدای راه اندازی نیز یکی دیگر از موفقیت‌های این شرکت در سال گذشته عنوان کرد.

طاهر زاده با عنوان کردن رکوردهای تولید روزانه واحد گندله سازی و تولید یک ماهه اسفند به میزان حدود ۳۷۳ هزار تن که بی سابقه بوده و توانسته تولید برنامه ابلاغی به میزان ۳ میلیون و ۷۰۰ هزارتن را محقق سازد اظهار امیدواری کرد و گفت: امیدواریم با عزم راسخ تمامی کارکنان و کارگران کوشا و مدیران پرتلاش و نیز حمایت‌های سهامداران حقیقی و حقوقی در سال جدید که سال (رشد تولید) نامگذاری شده است بتوانیم به اهداف مهم و ارزش آفرین این شرکت معظم و موثر در اقتصاد ملی، دست یابی ‌دست یابیم.

2

تاریخ انتشار : ۶ فروردین ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۶
شناسه مطلب : 48791
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی