تقدیر از برگزیدگان مسابقات قرآنی شرکت فولاد سنگان
شرکت فولاد سنگان در راستای ترویج و اشاعه فرهنگ قرآنی و اسلامی در ماه مبارک رمضان اقدام به برگزاری مسابقات قرآنی ( حفظ، قرائت، مفاهیم و…) در سطوح مختلف نموده است.

به گزارش  چیلان ،دکتر امرایی در آیین آغازین این مراسم،  ضمن خیرمقدم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات افزود:

تعهد و پایبندی به آموزه های دینی و آرمان های انقلاب از اولویت های این شرکت می باشد و فولاد سنگـان چندین سال است که با همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان اقدام به برگزاری مسابقات قرآنی و مفاهیم در سطوح کارکنان، خانواده های فولاد سنگان و عموم مردم شهرستان خواف نموده و برگزاری این مراسم با حضور مسئولین و کارکنان نیز در راستای تقدیر از افراد برگزیده این مسابقات است.

مدیرعامل فولاد سنگان عنوان کرد: شرکت فولاد سنگان در راستای اهتمام به مسئولیت های اجتماعی پیشتاز بوده و با توان و ظرفیت موجود در خدمت شهرستان بوده و امسال نیز در توسعه ورزش برای پرسنل و خانواده ها، زیرساخت های ورزشی ، ورزش همگانی  و … ، برنامه ها و اقدامات موثری را برنامه ریزی نموده ایم و انشالله شاهد عملیاتی شدن آن خواهیم بود.

وی با تبریک هفته کار و کارگر و اشاره به شعار سال و تلاش فولاد سنگـان در تحقق این مهم  تصریح کرد : مسلما شالوده و اساس توسعه کشور با تکیه بر توان و همت کارگران است و بنده این هفته را خدمت تمامی کارکنان پرتلاش عرصه صنعت تبریک عرض می نمایم.

امرایی اضافه کرد: فولاد سنگان سرمایه گذاری های ارزنده ای در حوزه کار و اشتغال انجام داده و انشالله این سرمایه گذاری ها در ماه های آتی رونمایی و شاهد اشتغال آفرینی در سطح منطقه و استفاده از ظرفیت های بومی خواهیم بود.

وی  بیان کرد: استفاده کاربردی مقام معظم رهبری از کلید واژه “تولید” ، نشان بر اهمیت این مهم در توسعه و پیشرفت همه جانبه دارد و اهمیت تولید و نقش این مهم در کاهش بیکاری ، افزایش تولید ناخالص داخلی ، ارزآوری برای کشور و … بر هیچ کس پوشیده نیست و فولاد سنگان نیز در راستای تحقق تولید دانش بنیان با انجام جلسات و مذاکرات جدی با پارک علم و فناوری ، گام های ارزنده ای را برداشته که انشالله نتایج این امور از قبیل ( توسعه بومی سازی و ساخت داخل ، استفاده از توانمندی های تولیدکنندگان داخلی و …)  را منعکس خواهیم نمود.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین صاحبقرانی ( مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی) که میهمان ویژه این مراسم بود گفت :

ماه مبارک رمضان ماه خودسازی و تذکیه نفس است و انشالله با بهره گیری از آیات نورانی قرآن کریم شاهد رشد و اعتلای ارتباطات در حوزه های خانواده و اجتماع باشیم.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ضمن تقدیر از اقدامات فولاد سنگان افزود :اقدامات شرکت فولاد سنگان در برگزاری مسابقات قرآنی قابل تقدیر بوده و انشالله شاهد ، برگزاری این چنین مسابقات و محافل در شهرستان خواف باشیم.

وی با اشاره به نامگذاری شعار سال اضافه کرد :رهبر معظم انقلاب امسال را سال ( تولید،دانش بنیان و اشتغال آفرین) نامگذاری نمودند و به تعبیر امام راحل پیشرفت کشور مدیون دو گروه کارگران و کشاورزان می باشد و توجه حضرت امام به قشر کارگران بسیار ویژه بود و آنان را بعنوان پیشرانان جریان تمدن اسلامی می دانستند و بی شک اساس پیشرفت جامعه اسلامی، با تلاش کارگران میسر خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی فولاد سنگان این مراسم با حضور ائمه جمعه تشیع و تسنن، نماینده مردم شریف خواف در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، مدیر مجتمع دولتی سنگ و آهن سنگان، مقامات نظامی و انتظامی شهرستان، جمعی از مسئولین و حضور گسترده کارکنان شرکت فولاد سنگان در شهر خواف برگزار شد.

مسابقات قرآنی

2

تاریخ انتشار : ۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۴
شناسه مطلب : 41940
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.