فراخوانآگهی مناقصه عمومی یک مرحله‌ای: ساخت قطعات یدکی مورد نیاز سه ساله سایت احیا فولاد شادگان
شرکت صنعت فولاد شادگان در نظر دارد ساخت قطعات یدکی مورد نیاز سه ساله سایت فولاد شادگان را از طریق شرکت‌های واجد صلاحیت و دارای حداقل۳ (سه) سال سابقه کار مرتبط با شرط احداث کارگاه ساخت در شهرستان شادگان به روش مناقصه عمومی یک مرحله‌ای با شرایط ذیل تأمین نماید.

شرکت صنعت فولاد شادگان در نظر دارد ساخت قطعات یدکی مورد نیاز سه ساله سایت فولاد شادگان را از طریق شرکت‌های واجد صلاحیت و دارای حداقل۳ (سه) سال سابقه کار مرتبط با شرط احداث کارگاه ساخت در شهرستان شادگان به روش مناقصه عمومی یک مرحله‌ای با شرایط ذیل تأمین نماید.

الف) تهیه و خرید اسناد مناقصه:

متقاضیان شرکت در مناقصه مذکور می‌بایست جهت دریافت اسناد مناقصه، نامه درخواست که شماره و موضوع مناقصه در آن قید شده باشد را به آدرس: شادگان، کیلومتر ۱۰ جاده سربندر- آبادان کد پستی۷۱۱۱۲-۶۴۳۳۱ شماره تلفن ۵۲۲۳۴۷۴۲-۰۶۱ به واحد امور حقوقی و قراردادهای شرکت (اتاق ۱۳) مراجعه و اسناد مناقصه را دریافت نمایند یا درخواست دریافت الکترونیکی اسناد را به شماره واتساپ ۰۹۳۷۶۵۸۹۰۰۱ ارسال نمایند.

شایان ذکر آنکه هر یک از مناقصه‌گران باید پاکت مهر و موم شده حاوی پاکات (الف، ب و ج) که بر اساس شرایط مندرج در اسناد مناقصه تهیه و بصورت مجزا مهر و موم شده را در مهلت زمانی مندرج در جدول زیر تحویل نمایند.

ردیف شماره مناقصه موضوع مناقصه مهلت دریافت اسناد مناقصه مهلت زمانی ارائه پیشنهاد قیمت مبلغ ضمانتنامه شرکت در مناقصه
۱ ۲۱۲۲۲۱ ساخت قطعات یدکی با فرآیند ورق کاری مورد نیاز سایت احیاء فولاد شادگان هفت روز پس از نشر آگهی نوبت دوم ۲۱ روز پس از نشر آگهی نوبت دوم ۴.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
۲ ۲۱۲۲۳۲ ساخت قطعات یدکی با فرآیند ماشین ابزار مورد نیاز سایت فولاد شادگان هفت روز پس از نشر آگهی نوبت دوم ۲۱ روز پس از نشر آگهی نوبت دوم ۳.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال

هزینه آگهی به عهده برنده مناقصه می باشد.

روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان

2

تاریخ انتشار : ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۱
شناسه مطلب : 42059
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی
تازه ترین عناوین