برگزاری مجمع عمومی سالیانه شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1400 با حضور 100 درصد از حاضرین برگزار شد.

به گزارش  چیلان ، مدیرعامل فولادسنگان در ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم عنوان کرد :
شرکت فولاد سنگان، سال گذشته در سایه عنایات پروردگار متعال و توجهات خاصه حضرت ولیعصر (عج) و با همت و پشتکار همکاران ارجمند و پرتلاش فولاد سنگان، موفق به افتخارآفرینی های متعدد گردید. بدون تردید دستیابی به رکوردهای روزانه، ماهانه و سالیانه جز با پیروی از منویات مقام معظم رهبری، برنامه ریزی مدون و علمی و حمایت سهامداران و تلاش همه جانبه کارکنان و کارگران خدوم این شرکت میسر نمی شد.
امرایی با اشاره به تولید بیش از چهار میلیون تن گندله در سال ۱۴۰۰ گفت : در سال گذشته شاهد جابجایی رکوردهای تولید روزانه بودیم و جمع اراده و تلاش همکاران پرتلاش در فولاد سنگان، منجر به تولید بیش از ۴ میلیون تن گندله و تحقق ۱۱۵ درصدی برنامه های پیش بینی شده و افزایش سود شرکت گردید.
مدیرعامل فولاد سنگان امسال را، سال درخشان فولاد سنگان نامید و اضافه کرد :حاصل تلاش بی وقفه پرسنل شرکت ما را در رده شرکتهای گرید A شرکت فولاد مبارکه قرار داد و توانستیم در ارزیابی imi100 برترین شرکتهای ایران با صعود ۴۵ پله ای در رده ۶۴ ام قرار بگیریم. علاوه بر این در عرصه های مختلف سازمانی اعم از منابع انسانی، تعالی سازمانی، ارتقای برند شرکت، اخذ مجوزها، ایزوهای مختلف و … نیز شاهد درخشش شرکت فولاد سنگان بودیم.
گفتنی است، مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان در خرداد ماه برگزار و ‌ مبلغ ۱۲۰ ریال به ازای هر سهم بین سهامداران از محل سود خالص تقسیم شد.

2

تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸
شناسه مطلب : 42794
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی