مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت فولاد اکسین خوزستان برگزار شد
مجمع عمومی عادی سالانه فولاد اکسین خوزستان با حضور صاحبان سهام و یا نمایندگان قانونی آنها، اعضای هیأت مدیره و حسابرس و بازرس قانونی شرکت تشکیل شد.

به گزارش  چیلان ،پیرو آگهی دعوت مورخ ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ مندرج در روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فولاد اکسین خوزستان(سهامی خاص) بمنظور بررسی و اتخاذ تصمیم در مورد صورتهای مالی و عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۴۰۰ ظهر امروز ۲۹ خرداد در سالن همایش های شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با حضور صاحبان سهام (مدیر عامل شرکت سرمایه صدر تأمین و مدیر شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری) و نمایندگان شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران، اعضای هیأت مدیره شرکت، حسابرس و بازرس قانونی شرکت تشکیل شد.

پس از قرائت دستور جلسه مجمع وارد دستور جلسه شد، ابتدا دکتر ایزدیان نایب رئیس هیأت مدیره شرکت فولاد اکسین خوزستان گزارشی از عملکرد این شرکت در سال گذشته را مطرح نمود و گفت، فولاد اکسین خوزستان از جمله شرکت هایی است که با تکیه بر نیروی جوان، با وجود تعطیلی کارخانه بمنظور صرفه جویی در مصرف انرژی توانست سود ۲۵۰۰ میلیارد تومانی را محقق نماید.

وی افزود، از دستاوردهای های این شرکت در سال ۱۴۰۰ تولید ورق های API X۸۰ می باشد که در خطوط لوله انتقال نفت و گاز محیط ترش مورد استفاده قرار می گیرد.

دکتر ابراهیمی مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در جایگاه رییس مجمع ضمن خیر مقدم، اعضا مجمع را معرفی و از زحمات هیات مدیره، مدیران و تمامی کارکنان این شرکت تقدیر و تشکر نمود و پس از آن جلسه را به دبیر مجمع واگذار کرد.

پس از آنکه دکتر جنتی عضو هیات مدیره فولاد اکسین خوزستان و دبیر مجمع گزارش جامعی در رابطه با عملکرد منتهی به سال مالی ۱۴۰۰ را ارایه نمود، مجمع به بحث، بررسی و انجام مذاکرات لازم در رابطه با گزارش مذکور پرداخت و در ادامه حسابرس و بازرس قانونی نیز گزارش خودرا در خصوص صورتهای مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۴۰۰ قرائت کرد.

دکتر نادری مدیر عامل شرکت صدر تأمین نیز در جلسه مجمع بیان کرد، فولاد اکسین خوزستان یکی از شرکت های مهم و استراتژیک کشور می باشد که با توجه به محصولات خاصی که تولید می‌کند، هیچ گونه رقیبی ندارد و اعضا هیات مدیره و تیم مدیریتی فولاد اکسین می بایست در این شرایط بسیار خوب نهایت تلاش خود را انجام دهند و با اتخاذ تدابیر لازم از فضای موجود به نحو احسن در جهت افزایش منافع شرکت استفاده نمایند.

در پایان صورتهای مالی منتهی به سال مالی ۱۴۰۰ مورد تایید قرار گرفت، روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه رسمی شرکت معرفی و‌ حق حضور‌ هیات مدیره برای جلسات با افزایش ۲۰ درصدی نسبت به سال قبل مورد تصویب قرار گرفت و مقرر شد، تقسیم سود ۹۰ درصدی انجام‌ گیرد.

همچنین سهامداران شرکت ضمن تشکر از کلیه کارکنان شرکت، خواستار تدوین برنامه استراتژیک شرکت شدند.

اعضا مجمع عمومی سالیانه شرکت فولاد اکسین خوزستان به شرح زیر می باشد:

۱. دکتر ابراهیمی رئیس مجمع

۲. دکتر جنتی دبیر مجمع

۳. آقای پورخلف ناظر مجمع

۴. آقای سعیدی ناظر مجمع

۵. دکتر حاج عباسی حسابرس و بازرس قانونی

2

تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۰
شناسه مطلب : 42801
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی