نتیجه معاملات شمش فولادی در بورس کالا/ بزرگ‌ترین کاهش تاریخی قیمت شمش در کمتر از یک هفته!
امروز سه‌شنبه ۳۱ خرداد، بورس کالا میزبان عرضه ۱۶۳ هزار و ۵۶۰ تن شمش بلوم بود که بنا به آمار نهایی تأییدشده تا ساعت ۱۶، ۱۳۱ هزار و ۳۰۰ تن از این عرضه‌ها مورد معامله قرار گرفته است. نتیجه نهایی عرضه‌های شمش فولاد خوزستان که حدود ۱۵ درصد بالاتر از قیمت پایه معامله شد، هنوز اعلام نشده است.

به گزارش  چیلان ، امروز سه‌شنبه ۳۱ خرداد، بورس کالا میزبان عرضه ۱۶۳ هزار و ۵۶۰ تن شمش بلوم بود که بنا به آمار نهایی تأییدشده تا ساعت ۱۶، ۱۳۱ هزار و ۳۰۰ تن از این عرضه‌ها مورد معامله قرار گرفته است. نتیجه نهایی عرضه‌های شمش فولاد خوزستان که حدود ۱۵ درصد بالاتر از قیمت پایه معامله شد، هنوز اعلام نشده است.

قیمت میانگین موزون شمش بلوم در معاملات امروز ۱۳۱۸۷ تومان به ازای هر کیلو بود و شمش ۲۱۷۸ تومان به ازای هر کیلو معادل ۱۴.۲ درصد کمتر از قیمت میانگین موزون معاملات ۲۸ خرداد، مورد معامله قرار گرفت! این بیشترین کاهش تاریخی قیمت شمش در بورس کالا در عرض کمتر از یک هفته است!

حسین بختیاری معاون فروش فولاد خراسان امروز به  چیلان  گفت: قیمت پایه شمش فولادی در بورس کالا، غیرکارشناسی و نزدیک به نرخ قراضه است که این قیمت‌های پایه پایین باعث می‌شود تا فولادسازان متضرر شوند. وی همچنین گفت فاصله نرخ پایه میلگرد و قیمت شمش در بورس کالا به ۲۵ درصد رسیده است!

قیمت شمش 1

2

تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱
شناسه مطلب : 42833
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی