انتظار برای مشخص شدن قیمت‌های فولاد صادراتی ایران​/ مزایده شمش و اسلب صادراتی ایران در چه قیمتی انجام خواهد شد؟
#شنیده های چیلان از منابع موثق حاکی از این است که بعد از توقف در برگزاری مزایده‌های فولاد صادراتی ایران، در روز جاری و روزهای پیش رو، تعدادی مزایده صادراتی توسط فولادسازان ایرانی برگزار می‌شود.

#شنیده_های_ چیلان  از منابع موثق حاکی از این است که بعد از توقف در برگزاری مزایده‌های فولاد صادراتی ایران، در روز جاری و روزهای پیش رو، تعدادی مزایده صادراتی توسط فولادسازان ایرانی برگزار می‌شود.

شرکت جهان فولاد سیرجان مزایده صادراتی برای ۳۰ هزار تن بیلت برگزار کرده که پاکات امروز بازگشایی و قیمت مشخص خواهد شد. فولادسازان ایرانی به دنبال این هستند که قیمت شمش فولادی صادراتی از ۴۸۰ دلار به ازای هر تن پایین‌تر نیاید. زمان بارگیری محموله شمش #فجهان، اواسط سپتامبر خواهد بود.

مجتمع فولاد خراسان (#فخاس) نیز یک مزایده صادراتی با حجم ۲۵ هزار تن بیلت برگزار می‌کند که قیمت آن روز شنبه ۸ مرداد مشخص خواهد شد و زمان بارگیری محموله ماه سپتامبر خواهد بود.

خبرها حاکی از این است که فولاد مبارکه نیز یک مزایده صادراتی برای فروش ۳۰ هزار تن اسلب را آغاز کرده که قیمت آن امروز ۴ مرداد مشخص می‌شود. در صورت نهایی شدن این مزایده، بارگیری محموله در اواخر سپتامبر انجام خواهد شد.

2

تاریخ انتشار : ۴ مرداد ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳
شناسه مطلب : 43424
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی