نحوه انتشار گزارش تحقیق و تفحص به اعتبار نظام لطمه وارد کرد
مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: حرف ما نحوه انتشار گزارش تحقیق و تفحص است که به گفته رئیس هیئت تحقیق و تفحص غیررسمی و غیرنهایی بوده است. اگر رسانه‌های معاند و دشمنان ما برای ضربه زدن به اعتماد مردم نسبت به نظام جمهوری اسلامی، ده‌ها میلیون دلار هم هزینه می‌کردند باز هم نمی‌توانستند یک چنین آسیبی به اعتماد مردم و چنین ضربه‌ای به نظام بزنند.

به گزارش  چیلان ،محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در جمع کارکنان این شرکت اظهار کرد: بیش از ۵۰ درصد از محتواهای توئیتر و نظرات خوانندگان علیه نظام جمهوری اسلامی بوده است، من در این جایگاه نقدی بر یافته‌های تحقیق و تفحص و یا مباحث مرتبط با این موضوع ندارم، چه همین مفاد گزارش غیررسمی و غیرنهایی منتشر شده درست باشد و چه گزارش نهایی که به صورت رسمی انتشار می یابد، من حرفی راجع به آن ندارم؛ این گزارش در برخی از موارد می تواند یاری‌گر ما باشد، جنگ ما جنگ رسانه‌ای است، حرف ما نحوه انتشار گزارش تحقیق و تفحص است که به گفته رئیس هیئت تحقیق و تفحص  غیررسمی و غیرنهایی بوده است.

طیب نیا ادامه داد: اگر رسانه‌های معاند و دشمنان ما برای ضربه زدن به اعتماد مردم نسبت به نظام جمهوری اسلامی، ده‌ها میلیون دلار هم هزینه می‌کردند باز هم نمی‌توانستند یک چنین آسیبی به اعتماد مردم و چنین ضربه‌ای به نظام بزنند.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با تاکید بر اینکه این مجموعه تاکنون افتخارات زیادی داشته است، گفت: این صنعت مولود انقلاب اسلامی و جزو بزرگترین طرح‌های صنعتی جمهوری اسلامی است که با نگاه آینده‌نگرانه در دهه اول این انقلاب بنا نهاده شده و در طول دوران دفاع مقدس مورد حمایت مسئولان قرار گرفت؛ فولاد مبارکه با استفاده از آخرین دستاوردهای تکنولوژیکی، دانشی و ساختارها و فرایندهایی که وجود داشت، بنا نهاده شد تا امروز توانسته است چه به لحاظ سخت‌افزاری و چه در ابعاد نرم‌افزار و دانش‌افزار در تراز جهانی پیشرو و پیشتاز باشد.

 

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه بیان کرد: آن چیزی که این روزها مطرح شده، مواردی است از یافته‌های تحقیق و تفحصی که در بازه زمانی مهرماه ۹۷ تا شهریور ماه ۱۴۰۰ صورت گرفته و باید توسط مراجع قضایی بررسی و برخورد شود و ما نیز پیگیر این موضوع هستیم اما نباید یافته‌های ارزشمند تحقیق و تفحص تبدیل به وسیله‌ای برای زیر سؤال بردن ارزش‌های والای این مجموعه شود.

2

تاریخ انتشار : ۸ شهریور ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰
شناسه مطلب : 44041
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی