مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در حاشیه بازدید از شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی؛حمایت از صنایع داخلی مخابراتی الگوی راهبری مخابرات است
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در سفر به استان یزد و بازدید از شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی اظهار کرد: تجربه کشورهایی که تا چند وقت، شرایطی مشابه ما در تولید تجهیزات ICT داشته اند، نشان داده که تخصیص مناسب بازارهای بالقوه مخابراتی کشور به محصولات و تولیدکنندگان داخلی، منجر به رونق و شکوفایی صنعت تجهیزات مخابراتی کشور خواهد شد.

به گزارش  چیلان ،مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در سفر به استان یزد و بازدید از شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی اظهار کرد: تجربه کشورهایی که تا چند وقت، شرایطی مشابه ما در تولید تجهیزات ICT داشته اند، نشان داده که تخصیص مناسب بازارهای بالقوه مخابراتی کشور به محصولات و تولیدکنندگان داخلی، منجر به رونق و شکوفایی صنعت تجهیزات مخابراتی کشور خواهد شد.

مجید سلطانی بر ضرورت استفاده حداکثری از توان تولیدی و حمایت از صنایع ایرانی مخابراتی، تاکید کرد و افزود: وابستگی به صنایع خارجی مخابراتی می‌تواند به مانعی بزرگ بر سر راه اقتصاد مقاومتی تبدیل شود و خوشبختانه مدیران مخابرات با همدلی برای حمایت و احقاق این امر مهم اتفاق نظر دارند.

در این بازدید سلطانی و هیئت همراه ضمن بازدید از بخش های مختلف این کارخانه در جریان فعالیت‌های مختلف این مجموعه قرار گرفتند.

همچنین محمدجواد عسکری، مدیر عامل شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی با اشاره به خواسته‌ها و نیازهای این مجموعه مدیرعامل شرکت مخابرات ایران را در جریان آخرین دستاوردهای این شرکت قرار داد.

2

تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۱
شناسه مطلب : 45029
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی