امضای قرارداد مشارکت و سرمایه‌گذاری در تولید بین شرکت‌های صنایع فولاد خورشید راسا و صنایع فولاد مشیز بردسیر
قرارداد مشارکت و سرمایه‌گذاری در تولید بین شرکت صنایع فولاد خورشید راسا و شرکت صنایع فولاد مشیز بردسیر به امضاء مدیران دو شرکت رسید.

به گزارش  چیلان  به نقل از روابط عمومی صنایع فولاد خورشید راسا، قرارداد مشارکت و سرمایه‌گذاری در تولید بین شرکت صنایع فولاد خورشید راسا و شرکت صنایع فولاد مشیز بردسیر به امضاء مدیران دو شرکت رسید.

طبق این قرارداد، شرکت صنایع فولاد خورشید راسا به صورت انحصاری مسئولیت تامین آهن اسفنجی مورد نیاز شرکت صنایع فولاد مشیز بردسیر را بر عهده خواهد داشت و همزمان مسئولیت عرضه و فروش محصولات تولیدی صنایع فولاد مشیز بردسیر اعم از انواع شمش فولادی و آلیاژی و انواع میلگرد ساختمانی در بازار داخلی و خارجی و همچنین در بورس کالا با صنایع فولاد خورشید راسا می‌باشد.

با امضاء این قرارداد، صنایع فولاد خورشید راسا تامین‌کننده انحصاری آهن اسفنجی مورد نیاز صنایع فولاد مشیز بردسیر و همچنین نماینده رسمی و عرضه‌کننده انحصاری تولیدات این شرکت در بورس کالا می‌باشد.

شرکت صنایع فولاد خورشید راسا که یکی از شرکت‌های معتبر و مطرح در تأمین و بازرگانی داخلی و خارجی تمام محصولات زنجیره بالادست و پایین دست فولاد است، با این مشارکت و سرمایه‌گذاری، نفوذ و سهم خود در صنعت و بازار فولاد کشور را بیش از پیش گسترش می‌دهد.

شرکت صنایع فولاد مشیز بردسیر تولیدکننده انواع شمش فولادی و آلیاژی به روش قوس الکتریکی با ظرفیت ۳۰۰ هزار تن در سال و تولید کننده انواع میلگرد ساختمانی از سایز ۱۰ تا ۳۲ با ظرفیت ۱۵۰ هزار تن در سال در استان کرمان و از جمله اولین شرکت‌های تولیدی در صنعت فولاد کشور است.

2

تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۶
شناسه مطلب : 45869
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی