غدیر ایرانیان جز ۵۰۰ شرکت برتر ایرانکسب رتبه نخست توسط شرکت آهن و فولادغدیرایرانیان از نظر بهره‌وری کل عوامل در بین شرکت‌های گروه فلزات اساسی کشور
شرکت آهن وفولاد غدیر ایرانیان از بین یکصد شرکت برتر ایران، رتبه نخست از نظر بهره‌وری کل عوامل را دربین شرکت‌های گروه فلزات اساسی کشور کسب کرد.

به گزارش  چیلان ، شرکت آهن وفولاد غدیر ایرانیان از بین یکصد شرکت برتر ایران، رتبه نخست از نظر بهره‌وری کل عوامل را دربین شرکت‌های گروه فلزات اساسی کشور کسب کرد.

در بیست و پنجمین همایش رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران IMI-۱۰۰ که سوم بهمن ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار گردید، شرکت آهن وفولاد غدیر ایرانیان موفق شد از نظر بهره‌وری کل عوامل در گروه شرکت‌های فلزات اساسی رتبه نخست را بدست آورد.

گفتنی‌ست شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان در سال‌های گذشته نیز رتبه اول از نظر شاخص سودآوری را کسب کرده بود که در این رتبه بندی که همه ساله از سوی سازمان مدیریت صنعتی ایران برای ۵۰۰ شرکت برتر کشور برگزار می‌شود، شرکت‌های بزرگ و پیشرو به میزان اثر بخشی در اقتصاد کشور معرفی و مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

اسدالله فرشاد، مدیرعامل آهن و فولاد غدیر ایرانیان در این خصوص به  چیلان  گفت: بر اساس ارزیابی به عمل آمده طی فرآیند ارزیابی بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران در سال ۱۴۰۱، این گواهینامه به پاس قدردانی از تعهد و تلاش بی وقفه مدیران و کارکنان آن شرکت در مسیر توسعه، رشد و تعالی اعطا می شود.

وی افزود: امید است با تلاش بیشتر و لطف خداوند متعال شاهد دستیابی شرکت به مدارج بالاتر در تعالی و پیشرفت باشیم.

به گزارش  چیلان ، همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران از سوی ایمیدرو به عنوان یک الگوی بومی در بخش معدن و صنایع معدنی و با هدف حفظ بهبود مستمر، بهره‌وری و تعالی شرکت‌های این بخش از سال ۹۱ برگزار می شود.

طبق این گزارش، در فرآیند ثبت نام شرکت های بخش معدن و صنایع معدنی برای ارزیابی بهره وری، ۶۰ شرکت حضور یافتند که در نهایت ۴۰ شرکت بخش خصوصی و دولتی مورد ارزیابی قرار گرفتند.

 

photo ۲۰۲۳ ۰۱ ۲۵ ۰۹ ۴۵ ۴۲
photo ۲۰۲۳ ۰۱ ۲۴ ۱۳ ۵۰ ۱۲

photo ۲۰۲۳ ۰۱ ۲۴ ۲۱ ۰۱ ۴۸ 1

2

تاریخ انتشار : ۵ بهمن ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸
شناسه مطلب : 47260
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی