مهندس مهدی کوهی : ذوب آهن اصفهان پیشران تولید و توسعه
مهندس مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ، در روز اول کاری در مسئولیت جدید، ضمن گرامیداشت فرارسیدن دهه مبارک فجر پیروزی انقلاب اسلامی، گفت : با توان و همت مسئولین و کارکنان می توانیم این مجتمع عظیم صنعتی را به رونق اقتصادی ، تولید و توسعه برسانیم .

به گزارش  چیلان ،وی که از آذر ماه سال جاری به عنوان رئیس هیات مدیره ذوب آهن اصفهان فعالیت می کند، افزود : این شرکت، که با همت بی نظیر و ستودنی سرمایه های انسانی که امروز پیشکسوت صنعت فولاد هستند تاسیس شده نماد صنعت فولادکشور است و هر صنعتی پس از ذوب آهن اصفهان در کشور موفق عمل کرده ، از نیروهای توانمند این شرکت که همچون یک دانشگاه ملی ، خدمت به صنعت کشور را در اولویت قرار داده ، بهره مند بوده اند.
مهندس کوهی ، بروزرسانی پروژه های جاری را یکی از برنامه های اصلی در کوتاه مدت ذکر کرد که در بهره وری و آینده شرکت تاثیر بسیاری دارد و افزود : اصلاح ساختار مالی از جمله دیگر اولویت هاست که مرحله اول آن با افزایش سرمایه اخیر انجام شد و با حمایت سهامداران محترم مراحل بعدی نیز انجام خواهدشد .

وی با اشاره به اینکه ، تدوین برنامه ای کامل و مناسب برای سال آینده در اولویت می باشد ، گفت : سهامداران محترم به واسطه اعتبار نام ذوب آهن ، سرمایه خود را وارد بورس کرده اند و توقع سودآوری دارند که این مجموعه بزرگ باید آن را محقق سازد .

مهندس کوهی ، با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با تولید کنندگان کشور گفت :  فرهنگ بسیجی و جهادی ، اقتصاد مقاومتی و فعالیت های دانش بنیان  از اولویت های ما در حل مشکلات صنعت برای کوتاه نمودن مسیر دسترسی به برنامه ها خواهد بود .

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان اظهار داشت :  باید نمایشگاه دائمی از محصولات بومی سازی شده شرکت با همکاری معاونت برنامه ریزی و توسعه و مدیریت روابط عمومی برپا شود تا با روش های مهندسی معکوس و کاهش هزینه های مالی ؛ تولید داخل را تقویت کنیم.

در این دیدار آیت‌ا… رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر ، برای مدیرعامل جدید ذوب آهن آرزوی توفیق نمود و با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری، بر توجه ویژه به تولید و رفع مشکلات شرکت تاکید کرد.

مهندس ایرج رخصتی نائب رئیس هیات مدیره ذوب آهن اصفهان نیز از تلاش کارکنان این مجتمع عظیم صنعتی در یک سال گذشته قدردانی نمود و گفت: ذوب آهن مجموعه ای متعهد و دلسوز در اختیار دارد و هرچند سال سختی را به دلیل شرایط بیرونی شرکت، پشت سر گذاشتیم اما روزهای خوب در پیش است .

مهرداد تولائیان معاون بهره برداری و عضو هیات مدیره این شرکت نیز از شرایط خوب تولید گفت و افزود : با شرایط موجود می توانیم تا پایان سال رکورد جدیدی در تاریخ ذوب آهن اصفهان ثبت نمائیم .

وی افزود : تولید محصولات جدید و با ارزش افزوده بالا همچنان اولویت اصلی ماست و دستاوردی جدید نیز در این خصوص حاصل شده که در دهه فجر از آن رونمایی می شود .

سرهنگ مهران مختاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان نیز از این مجتمع عظیم صنعتی به عنوان یکی از مراکز مهم صنعتی و اقتصادی کشور یاد کرد که همواره با همت جهادی و بسیجی تلاشگران خود بر تحریم و سایر مشکلات چیره شده است .

مهندس کوهی قبل از این جلسه، با حضور در محل یادمان شهدای گمنام شرکت و قرائت فاتحه به این اسطوره های ایثار و شهادت ، ادای احترام کرد و با حضور در دفتر آیت ا… رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی شرکت ، با وی دیدار و گفتگو نمود .

 

2

تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ماه ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲
شناسه مطلب : 47454
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی