همکاری مشترک ذوب آهن اصفهان و ماشین سازی اراک در جهت توسعه ساخت داخل
مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان و رضا سرائی مدیرعامل ماشین سازی اراک پنج شنبه ۲۰ بهمن ماه در محل ساختمان فروش ذوب آهن با هدف توسعه تعامل و همکاری این دو مجتمع عظیم صنعتی کشور، دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش  چیلان ،مهدی کوهی دراین خصوص به خبرنگار ما گفت : ذوب آهن اصفهان و ماشین سازی اراک دو مجتمع توانمند در امر ساخت قطعات و تجهیزات هستند که توسعه همکاری آنها برکات بسیاری برای صنعت کشور دارد.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان افزود : درراستای منویات مقام معظم رهبری ، در ایام دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی ، برای همکاری مشترک با شرکت ماشین سازی اراک توافق لازم صورت گرفت .
وی با بیان اینکه در آینده نزدیک در خصوص انعقاد قرارداد و برنامه های اجرایی تصمیم گیری می شود، افزود : این همکاری در خصوص توسعه ساخت داخل ، قطعه سازی برای صنعت کشور ، صدور خدمات فنی و مهندسی و دیگر همکاری هایی است که می تواند موجب افزایش ظرفیت ساخت و هم افزایی گردد.
مدیرعامل ماشین سازی اراک نیز گفت : این دو مجموعه بزرگ با توجه به ظرفیت های صنعتی ، قادر خواهند بود با همکاری و هم افزایی، در جهت ساخت تجهیزات صنعتی مورد نیاز حوزه های مختلف کشور ، دستاوردهای بزرگی حاصل کنند.
وی افزود : ماشین سازی اراک و ذوب آهن اصفهان همچنین می توانند به صورت مشترک در بازارهای صادراتی کشورهای همسایه و منطقه حضور فعال داشته باشند که در این راستا باید روش ها و راهکارهای مشترک را بررسی و تعریف کنیم.

2

تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹
شناسه مطلب : 47707
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی