ایستگاه پایانی رویداد توسعه ایده‌های فناورانه گل‌گهر/ تجلیل از ۱۰ ایده برتر صنعتی و معدنی
آیین اختتامیه رویداد ملی توسعه ایده‌های فناورانه گل‌گهر و نمایشگاه دستاوردهای دانش‌بنیان منطقه بزرگ معدنی و صنعتی گل‌گهر 25 بهمن ماه با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در تهران برگزار و از 10 ایده برتر این رویداد ملی تجلیل شد.

به گزارش  چیلان ، رویداد توسعه ایده‌های فناورانه گل‌گهر که از ابتدای امسال به منظور شناسایی ایده‌های نو و فناورانه از سوی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و با همکاری وزارت صمت و باشگاه تولید آغاز شده بود، سرانجام با معرفی ایده‌های برتر به ایستگاه پایانی رسید.

این مراسم با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، مدیرعامل شرکت گل‌گهر و شماری از مدیران ارشد بخش صنعت و معدن و پژوهشگران شرکت‌های دانش‌بنیان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و… برگزار شد.

بر اساس گزارش  چیلان ، «روح‌الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی رئیس جمهوری، علی آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، احمد نادری عضو هیت رییسه مجلس ، محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، وجیه‌الله جعفری رییس هیات عامل ایمیدرو و حمیدرضا فولادگر رئیس هیئت مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر» سخنرانان اصلی این آیین بودند.

در بخش جنبی این آیین نمایشگاه دستاوردهای دانش‌بنیان شرکت گل‌گهر و شرکت‌های وابسته در حوزه ایده‌های فناورانه با حضور مسئولان و میهمانان حاضر در مراسم افتتاح شد.

2

تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰
شناسه مطلب : 47840
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی