گل‌گهر موفق به کسب تندیس زرین تک ستاره در جشنواره ملی صنعت سلامت‌محور شد
شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در پنجمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور، علاوه بر دریافت تندیس زرین تک ستاره موفق به اخذ عناوین واحد برتر در شاخص مدیریت سلامت سرمایه انسانی، ایمنی و بهداشت حرفه‌ای محیط کار و شاخص تامین تولیدات و خدمات سلامت محور شد.

به گزارش  چیلان ، پنجمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور با رویکرد ارتقای سلامت صنایع تولیدی و خدماتی و معرفی سازمان‌های پاسخگو و مسئولیت‌پذیر در حوزه سلامت کشور برگزار شد.

در این رویداد ملی که با چشم‌انداز بهبود و توسعه مستمر فرآیندهای سلامت محور و با هدف پایش، رتبه‎بندی، اعتبار بخشی و تشویق مجموعه‌های متعهد به امر سلامت و فرهنگ‌سازی در جهت تغییر نگرش صنایع در راستای ارتقای سلامت و بهداشت کشور با حضور مقامات عالی و مسئولین سلامت در مرکز همایش‌های دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد، شرکت گل‌گهر موفق به کسب عنوان شد و مورد تجلیل قرار گرفت.

در این جشنواره که با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت درخواست‌کننده جهت حضور در طرح شناسایی و پس از گذراندن دوره‌های آموزشی، پایش و رتبه‌بندی برگزار شد، شرکت گل‌گهر شرکت به مرحله پایانی جشنواره راه پیدا کرد و علاوه بر دریافت تندیس زرین تک ستاره پنجمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور، موفق به اخذ عناوین واحد برتر در شاخص مدیریت سلامت سرمایه انسانی، ایمنی و بهداشت حرفه‌ای محیط کار و شاخص تامین تولیدات و خدمات سلامت محور شد.

2

تاریخ انتشار : ۷ اسفند ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۵
شناسه مطلب : 48138
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی