حضور فولاد اکسین خوزستان در چهاردهمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان
شرکت فولاد اکسین خوزستان در چهاردهمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران با اهداف استراتژیک خود و توسعه بازارهای خارجی فروش در منطقه آسیای میانه اقدام به برپایی غرفه و ارائه توانمندی‌ها و قابلیت‌های کشور در تولید ورق‌های خاص به کارفرمایان، صنعتگران، تجار و فعالین اقتصادی کشور ترکمنستان کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان و به نقل از  چیلان ، چهاردهمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران با حضور سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جمهوری اسلامی ایران، مقامات ترکمنستان و جمعی کثیری از مدیران و فعالان اقتصادی دو کشور در عشق آباد پایتخت کشور ترکمنستان برگزار شد.

شرکت فولاد اکسین خوزستان نیز به عنوان تولید‌کننده ورق‌های عریض فولادی استحکام بالا و عملیات حرارتی شونده در خاورمیانه در راستای اهداف استراتژیک خود و توسعه بازارهای خارجی فروش در منطقه آسیای میانه اقدام به برپایی غرفه و ارائه توانمندی‌ها و قابلیت‌های کشور در تولید ورق‌های خاص به کارفرمایان، صنعتگران، تجار و فعالین اقتصادی کشور ترکمنستان کرد.

گفتی است ٩٨ شرکت دولتی و خصوصی در حوزه‌های مختلف تولیدی کشور با مشارکت فعال محصولات خود در حوزه‌های کشاورزی و صنایع غذایی، صنعت ساختمان، سیمان، فولاد، نفت و انرژی، محصولات پتروشیمی، قطعات خودرو، خدمات فنی و مهندسی، دارو و تجهیزات پزشکی را به نمایش گذاشتند.

برگزاری با شکوه این نمایشگاه، فرصت‌های تجاری فراوانی را جهت توسعه بازار محصولات ایرانی در بازار کشور ترکمستان که در جایگاه چهاردهم مقاصد صادراتی ایران قرار دارد، فراهم خواهد کرد.

گفتنی است، شرکت فولاد اکسین خوزستان، یکی از شرکت‌های تابعه شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری است و در حوزه تولید ورق‌های عریض فولادی فعالیت می‌کند.IMG 20230219 WA0010 IMG 20230219 WA0015 IMG 20230219 WA0017

2

تاریخ انتشار : ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱
شناسه مطلب : 48247
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی