مدیر آزمایشگاه و کنترل کیفیت شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر:کیفیت، محور کامیابی
مدیر آزمایشگاه و کنترل کیفیت شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر گفت: شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر برای دریافت بازخورد نظر مشتریان و بهبود مستمر کیفیت محصول از ابزارهای جدید مشتری مداری استفاده می‌کند که این امر نه تنها موجب رشد سودآوری شرکت می‌شود بلکه گامی برای ارتقای سطح مدیریت کیفیت و قرار گرفتن در مسیر تعالی سازمانی است.

به گزارش  چیلان ، هادی حسنی با بیان اینکه مشتری عامل تعیین کننده‌ای برای کمیت و کیفیت محصول به شمار می‌آید، گفت: فاکتورهای مورد نظر مشتریان به صورت مستقیم بر پایداری و تداوم تولید کیفیت و بهای تمام شده محصولات نهایی شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر نیز اثرگذار است.

مدیر آزمایشگاه و کنترل کیفیت شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر اذعان داشت: در شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر این فاکتورها شامل درصد متالیزاسیون (MD)، میزان آهن فلزی، درصد سولفور و فسفر درصد کربن و درصد نرمه آهن اسفنجی به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرند و محصولاتی با کیفیت مد نظر مشتریان به بازار عرضه می‌شود، این شرکت برای دریافت بازخورد نظر مشتریان و بهبود مستمر کیفیت محصول از ابزارهای جدید مشتری مداری استفاده می‌کند.

وی افزود: این امر نه تنها موجب رشد سودآوری شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر می‌شود بلکه گامی برای ارتقای سطح مدیریت کیفیت و قرار گرفتن در مسیر تعالی سازمانی است.

به گفته دکتر حسنی؛ شرکت توسعه آهن و فولاد از ابتدای فعالیت خود رضایت مشتریان را در کانون توجه قرار داده است در این شرکت همسو با اهداف و استراتژی‌های تعریف شده برای کنترل و پایش کیفیت محصول اقدام می‌شود در این مسیر شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر از دانش نیروهای متخصص ابزارهای کنترل کیفی و استانداردهای لازم بهره‌مند می‌شود.

وی گفت: در حال حاضر شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر یکی از برندهای نام آشنا در حوزه تولید آهن اسفنجی در سطح بازارهای داخلی
و بین‌المللی است. این شرکت در شش ماهه نخست سال جاری یک میلیون و ۴۴۲ هزار تن آهن اسفنجی در بازارهای داخلی و بین‌المللی عرضه کرده است که این عدد رشد ۱۹ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته تجربه کرده است.

مدیر آزمایشگاه و کنترل کیفیت شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر در پایان با اشاره به اینکه در بازه مذکور با توجه به کاهش تقاضای جهانی فولاد و استراتژی تامین مواد اولیه فولادسازان کشور بخش عمده آهن اسفنجی تولید شده در این شرکت دربازارهای داخلی عرضه شد، تاکید کرد: شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر با بهره‌گیری از دانش و فناوری روز دنیا و رفع اشکالات خط تولید همواره کیفیت محصولات خود را بهبود می‌بخشد. در واقع شرکت توسعه از این طریق گام بلندی را در حفظ و توسعه برند سازمانی خود بر می‌دارد زیرا کیفیت شالوده برندسازی مشتری مداری و در نهایت قرار گرفتن در مسیر رشد و تعالی سازمانی است.

2

تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴
شناسه مطلب : 48403
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی