انجام مراحل پایانی راه اندازی کارخانه فولادسازی در تعطیلات نوروزلبیک غدیر نی ریز به رهبر انقلاب با رشد تولید
آخرین تست های راه اندازی کارخانه فولادسازی مجتمع فولاد غدیر نی ریز با حضور کارشناسان خارجی شرکت دانیلی ایتالیا از دوم فرودین ماه ۱۴۰۲ آغاز شد.

به گزارش  چیلان ،محسن مصطفی پور مدیرعامل این مجتمع در دومین روز از سال جدید، با حضور در بخش های مختلف کارخانه تولید آهن اسفنجی ازجمله اتاق کنترل، توزین، انباشت و برداشت ، ورکشاپ ، ایمنی و … ضمن تبریک سال نو به همکاران از تلاشهای مداوم و مستمر آنان تقدیر کرد و اظهار داشت: آنچه در طرح های توسعه ای مجتمع فولاد غدیر نی ریز رقم می خورد حاصل زحمات همکاران عزیزمان در واحد احیاء است که در طول سال با تولید محصول مناسب و افزایش راندمان و بهره وری باعث می شوند ما به عنوان یک واحد تولید کننده نمونه در صنعت فولادی کشور حضور داشته باشیم.

وی طی بازدید از کارخانه فولادسازی افزود: طبق وعده ای که با پیمانکاران داشتیم، با حضور کارشناسان خارجی شرکت دانیلی به عنوان شرکت ناظر بر اقدامات انتهایی راه اندازی کارخانه فولادسازی، ادامه تست های نهایی راه اندازی از امروز و با کمترین وقفه آغاز و به زودی شاهد شروع به کار این کارخانه خواهیم بود.

مصطفی پور با اشاره به عزم راسخ همه ارکان مجتمع فولاد غدیر نی ریز برای آغاز فعالیت کارخانه فولادسازی گفت: مطابق با وعده داده شده به سهامداران کارخانه فولادسازی را با اخذ تمامی تاییدیه ها بر اساس استانداردهای سختگیرانه شرکت دانیلی در ابتدای سال راه اندازی خواهیم کرد .

وی ابراز امیدواری کرد در سال جدید با همت مضاعف ، تلاش مستمر و تبیین نقشه راه علمی ، مجتمع فولاد غدیر نی ریز تجلّی بخش گفتمان جدید در حوزه اقتصاد دفاعی باشد.

photo ۲۰۲۳ ۰۳ ۲۳ ۰۱ ۱۰ ۰۹

2

تاریخ انتشار : ۳ فروردین ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۲
شناسه مطلب : 48777
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی