رونمایی از سند راهبردی روابط عمومی‌های منطقه گل‌گهر
با حضور جمعی از اعضای هیات‌ مدیره گل‌گهر، سند راهبردی روابط عمومی و ارتباطات بین‌الملل شرکت‌های منطقه معدنی و صنعتی گل‌گهر در چشم‌انداز ۱۴۱۰ رونمایی شد.

به گزارش  چیلان ، با حضور جمعی از اعضای هیات‌ مدیره گل‌گهر، سند راهبردی روابط عمومی و ارتباطات بین‌الملل شرکت‌های منطقه معدنی و صنعتی گل‌گهر با هدف افزایش سطح تعاملات و هدفمندی بیشتر روابط عمومی‌های منطقه گل‌گهر تدوین، منتشر و رونمایی شده است.

در این نشست دکتر محمد حسین ایرانمنش و دکتر انارکی اعضای هیات مدیره شرکت گل‌گهر و مهندس نبوی معاون سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های گل‌گهر با بیان سخنانی بر اجرای‌شدن مفاد این سند راهبردی در منطقه تاکید کردند و از مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت‌های منطقه گل‌گهر خواستند تا در این راستا مساعدت و همکاری لازم را داشته باشند.

در این جلسه که همه مدیران روابط عمومی شرکت‌های منطقه معدنی و صنعتی گل‌گهر حضور داشتند تاکید شد تا این سند راهبردی که در چشم‌انداز ۱۴۱۰ منطقه گل‌گهر مطرح است، می‌تواند به افزایش تعامل و هدفمندی بیشتر اقدامات روابط عمومی، ارتباطات و فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در منطقه کمک شایانی کند.

2

تاریخ انتشار : ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۲
شناسه مطلب : 49045
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی