مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان خبر داد:رکوردشکنی تولید آهن اسفنجی در سال ۱۴۰۱ / تلاش می کنیم فولادسازی را افتتاح کنیم / محدودیت های انرژی ، تولید را کاهش داد
مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان از رکورد تولید آهن اسفنجی و تلاش برای بهره برداری واحد فولادسازی این شرکت در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش  چیلان ،مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان در خصوص عملکرد این شرکت در یکساله ۱۴۰۱ اظهار کرد: در ابتدای سال ؛ ما یک توقف اضطراری ۱۲ روزه داشتیم و بعد از آن محدودیت های گاز و برق اعمال شد که همه ی این موارد باعث کاهش تولید شد.

وی افزود: اما خوشبختانه با همت ، تلاش و جدیت همکاران در شرکت صنعت فولاد شادگان ، توانستیم با تولید ” ۸۰۷۲۳۵ تن ” از رکورد سال گذشته عبور کنیم.

حسین کهزاد در خصوص عمده مشکلات صنعت فولاد شادگان در سال ۱۴۰۱ در بخش انرژی ( تامین برق ، گاز ) و مواد اولیه اظهار کرد و گفت: محدودیت های برق و گاز امسال گریبان گیر صنعت فولاد شد و محدودیت هایی را برای تولید ایجاد کرد.

مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان افزود: البته باید گفت که در سال ۱۴۰۱ با هماهنگی که میان فولاد خوزستان ، فولاد شادگان ، شرکت توزیع نیروی برق و شرکت توزیع گاز انجام شد ، نسبت به سال گذشته توقفات کمتری ناشی از محدودیت انرژی داشتیم که همین امر باعث شد عملکرد مطلوبی در تولید داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان با اشاره به راهبرد و چشم انداز تولید امسال در شرکت صنعت فولاد شادگان گفت: برای سال ۱۴۰۲ ، با توجه به این که تعمیرات سالیانه به مدت ۲۵ روز را برنامه ریزی کرده ایم ، تولید ” ۷۸۵ هزار تن ” برنامه ریزی و در دستور کار قرار دارد.

مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به تعمیرات سالیانه برنامه ای برای رکورد شکنی در زمینه آهن اسفنجی نداریم ، اما خبر خوش این که تمام تلاشمان را به کار می بندیم تا واحد فولادسازی شرکت فولاد شادگان را به بهره برداری برسانیم.

2

تاریخ انتشار : ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۳
شناسه مطلب : 49063
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی