مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خبر دادکلنگ‌زنی طرح فولادسازی فولاد اکسین همزمان با سفر رئیس جمهور به خوزستان
مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: همزمان با سفر رئیس جمهور و هیات دولت به خوزستان پروژه فولادسازی این شرکت کلنگ‌زنی خواهد شد.

به گزارش  چیلان ، علی محمدی در گفتگو با روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان اظهار کرد: مقام معظم رهبری سال ۱۴۰۲ را سال رشد تولید و مهار تورم نامیدند که امید است با تلاش پرسنل این سال برای فولاد اکسین همراه با موفقیت‌های چشمگیر باشد.

وی افزود: پس از سال‌ها تلاش با حمایت‌های همه جانبه سهامداران محترم شرکت، مورخ ۷ اردیبهشت ماه سال جاری همزمان با سفر ریاست جمهوری به استان خوزستان، پروژه فولادسازی این شرکت کلنگ زنی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین در ادامه مطلب فوق گفت: امیدوارم با اتکال به خداوند متعال و تلاش همه جانبه کارکنان شرکت در زمان پیش‌بینی شده این طرح را به مرحله اجرا برسانیم.

وی ادامه داد: طرح فولادسازی شرکت فولاد اکسین کمک بزرگی در حوزه اشتغالزایی به خوزستان خواهد کرد و این شرکت وظیفه خود می‌داند در کنار رشد تولید، اشتغالزایی و کمک به اقتصاد استان در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی نیز که جزء تکالیف خود می‌داند گام بردارد.

علی محمدی اظهار کرد: با اجرای طرح توسعه فولاد اکسین خوزستان در سالهای پیش رو شاهد تحقق ظرفیت اسمی کارخانه خواهیم بود.

وی تصریح کرد: این شرکت در زنجیره مجصولات فولادی قرار دارد اما تولیدکننده محصولی با ارزش در منطقه خاورمیانه محسوب می شود که علاوه بر ارزآوری، قطع وابستگی به خارج کشور را فراهم کرده است.

محمدی با بیان اینکه اخیرا پنج محصول جدید به سبد تولیدی فولاد اکسین اضافه شده است، گفت: محصولات این شرکت به بازارهای تجاری ۱۸ کشور از سه قاره دنیا صادر می‌شود. این درحالی است که باید بازارهای صادراتی جدید دیگری شناسایی شود تا زمینه برای ارزآوری بیشتر محصولات تولیدی فراهم شود.

2

تاریخ انتشار : ۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۳
شناسه مطلب : 49266
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی