شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر تندیس واحد نمونه برتر ملی در بخش صنعت را دریافت کرد
شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر طی مراسم «اختتامیه سی و چهارمین جشنواره ملی امتنان از کارگران نخبه، گروه‌های کار و واحدهای نمونه»، موفق به کسب مقام واحد نمونه برتر استانی و ملی در بخش صنعت شد.

به گزارش  چیلان ، شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر طی مراسم «اختتامیه سی و چهارمین جشنواره ملی امتنان از کارگران نخبه، گروه‌های کار و واحدهای نمونه»، موفق به کسب مقام واحد نمونه برتر استانی و ملی در بخش صنعت شد.

گفتنی است در این مراسم که دکتر محسن جهانپور، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شرکت جهت دریافت لوح و تندیس حضور داشت، از پنج شرکت نمونه برتر و نوزده کارگر نمونه کشور تقدیر شد.

همچنین در آئین سی و چهارمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید، تندیس کارفرمای سلامت محور منتخب استانی به شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر اهدا شد. در این مراسم که یکشنبه دهم اردیبهشت با حضور محمد مهدی فداکار استاندار و چندی از مسئولین استان در سالن همایش های استانداری کرمان برگزار شد، از فعالیت‌های مؤثر شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر در زمینه ارتقای سطح سلامت کارگران از طریق مراقبتهای بهداشتی، همکاری در شناسایی، ارزیابی و کنترل عوامل زیان آور و جلوگیری ار بروز سوانح و حوادث کار تقدیر شد و تندیس کارفرمای سلامت محور به دکتر محیاپور مدیر عامل و لوح سپاس به مرتضی احمدی مدیر HSE این شرکت اهدا شد. مصطفی روستا مدیر منابع انسانی شرکت جهت دریافت جوایز در این مراسم شرکت داشت.

2

تاریخ انتشار : ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۱
شناسه مطلب : 49408
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی