تجلی سهامداران خود را فراخواند
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات در تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ برگزار می‌شود.

به گزارش  چیلان ، مجمع تجلى بعد از دو سال فعالیت با دستور تصویب صورت های مالی و گزارش جامع از روند پیشرفت پروژههای قبلی و شروع فعالیت پروژه های اکتشافی معادن جدید با تاکید بر حوزه عناصر استراتژیک لیتیم و عناصر همراه حوزه عناصر نادر خاکی حوزه پلی متال و طلا در تاریخ بیستم خرداد در سالن تلاش وزارت کار تشکیل می شود.

این شرکت در ۹ ماهه منتهی به آذر ۱۴۰۱ به سود خالص ۳۶۸ میلیارد تومانی دست یافت که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد بیش از ۷ برابری را نشان می دهد افزایش قابل توجه سود فروش سرمایه گذاری ها از جمله دلایل اصلی جهش سود در این شرکت بوده است.

این شرکت اعلام کرد، از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۰:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ در استان تهران، شهر تهران به آدرس خیابان ولیعصر، بالاتر از مسجد بلال، نرسیده به چهارراه پارک وی، مجموعه فرهنگی و ورزشی کار و امور اجتماعی – سالن تلاش برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

گفتنی است، در این مجمع درخصوص استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۱/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره، تعیین پاداش هیئت مدیره تصمیم گیری می‌شود.

2

تاریخ انتشار : ۷ خرداد ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۷
شناسه مطلب : 50183
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی