ثبت رکورد آماده بکاری واگن‌های لبه‌کوتاه در فولاد لجستیک
در پی تلاش‌های شرکت حمل و نقل چندوجهی فولاد لجستیک و اقدام در جهت تامین به موقع قطعات مورد نیاز، ثبت رکورد آماده بکاری ۹۹ درصدی برای واگن‌های لبه‌کوتاه این شرکت با ۳ واگن تعمیری لبه کوتاه صورت پذیرفت.

به گزارش  چیلان ، در پی تلاش‌های شرکت حمل و نقل چندوجهی فولاد لجستیک و اقدام در جهت تامین به موقع قطعات مورد نیاز، ثبت رکورد آماده بکاری ۹۹ درصدی برای واگن‌های لبه‌کوتاه این شرکت با ۳ واگن تعمیری لبه کوتاه صورت پذیرفت.

شایان ذکر است، آماده بکاری واگن های لبه کوتاه در خرداد امسال بالغ‌ بر ۸۰ درصد بوده که با بهبود روزانه عملکرد، این مهم به ۹۹ درصد در تاریخ ۹ مرداد ۱۴۰۲ رسیده است.
گفتنی است، این اقدام که از زمان تاسیس این شرکت بی‌سابقه بوده، با همکاری مدیران حمل و نقل و خدمات صنعتی فولاد خوزستان، شرکت لکوموتیو ریل اروند و همچنین تمامی کارکنان واحد بخش ریلی شرکت فولاد لجستیک رقم خورده است. امید است ضمن تداوم این شرایط برای واگن‌های لبه کوتاه، آماده بکاری واگن‌های لبه بلند نیز که در حال حاضر ۹۱ درصد می‌باشد، به بالای ۹۵ درصد افزایش یابد.

بدیهی است افزایش آماده بکاری واگن‌ها و متعاقب آن افزایش سیر واگن‌ها، موجب سهولت در باربری و کاهش زمان حمل‌ونقل مواد اولیه صنایع فلزی و معدنی و به تبع آن، انجام به موقع تعهدات گروه فولاد خوزستان و سایر شرکای تجاری این مجموعه خواهد شد.

photo ۲۰۲۳ ۰۸ ۰۲ ۰۸ ۰۶ ۳۹

2

تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ماه ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۱۴
شناسه مطلب : 52466
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی