گزارش اختصاصی چیلان از بازدید، افتتاح و کلنگ‌زنی چندین طرح مجتمع گندله‌سازی کردستان / تقدیر استاندار کردستان از سرعت پیشرفت گندله‌سازی کردستان
امروز یک‌شنبه ۹ مهرماه سال جاری، آیین کلنگ‌زنی احداث پست برق ۲۰ کیلوولت مجتمع گندله‌سازی کردستان و چندین برنامه دیگر این مجتمع به همراه بازدید از بخش‌های مختلف کارخانه امروز با حضور استاندار کردستان، نماینده بیجار در مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان سمت استان کردستان و جمعی مقامات استانی در سایت صبا امید غرب خاورمیانه برگزار شد.

به گزارش  چیلان ، امروز یک‌شنبه ۹ مهرماه سال جاری، آیین کلنگ‌زنی احداث پست برق ۲۰ کیلوولت مجتمع گندله‌سازی کردستان و چندین برنامه دیگر این مجتمع به همراه بازدید از بخش‌های مختلف کارخانه امروز با حضور استاندار کردستان، نماینده بیجار در مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان سمت استان کردستان و جمعی مقامات استانی در سایت صبا امید غرب خاورمیانه برگزار شد.

مهندس مهدی زارع مدیرعامل شرکت صبا امید غرب خاورمیانه ضمن معرفی پروژه گندله‌سازی کردستان گفت: در بخش زیرساخت انرژی پروژه مشکلی نداریم و پساب شهر یاسوکند به سایت کارخانه خریداری کرده‌ایم و احداث پست برق اختصاصی نیز در دستور کار قرار داده‌ایم. وی از دانشگاه‌های استان هم برای تامین نیروی انسانی متخصص دعوت بعمل آورد.

به گفته زارع، این پروژه در اردیبهشت سال ۱۴۰۰، در زمینی به مساحت ۲۸ هکتار و صرف بیش از ۲ هزار میلیارد تومان آغاز شد و اشتغال‌زایی قابل توجهی به دنبال خواهد داشت.

مهندس خلیقی، مدیر سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان: شاهد ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی گندله‌سازی کردستان هستیم که جای تبریک دارد. استان کردستان به سمت صنعتی شدن در حال حرکت است و صنایع فولادی در این استان نقش کلیدی خواهند داشت.

مهندس محبیان، فرماندار بیجار: آینده این منطقه صنعتی است و توسعه زنجیره فولاد در شهرستان بیجار در حال تحقق است. همچنین، درخواست داریم که مجریان و سرمایه‌گذاران در توسعه زیرساخت‌ها و عمران منطقه مشارکت فعال داشته باشند.

حجت‌الاسلام خورشیدی، امام جمعه شهر بیجار: این مجموعه یکی از شناسنامه‌های منطقه خواهد بود و یک مدیریت جهادی در گندله‌سازی کردستان صورت گرفته است. وی بکارگیری نیروهای بومی و کمک به توسعه زیرساخت جاده‌ای تاکید کردند.

1 364

مهندس زندیان، نماینده بیجار در مجلس شورای اسلامی: از شخص دکتر نادری مدیرعامل وقت شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (#ومعادن) و دکتر سعدمحمدی، مدیرعامل فعلی این شرکت تشکر ویژه داریم و خوشحالیم که امروز شاهد پیشرفت قابل توجه پروژه گندله‌سازی کردستان هستیم.

زارعی کوشا، استاندار کردستان ضمن تقدیر از مهندس زارعی، مدیرعامل صباامید خاورمیانه فارس گفت: سرعت پیشرفت گندله‌سازی کردستان محسوس است و جای تقدیر دارد. زمین مورد نیاز توسعه گندله‌سازی کردستان از منابع طبیعی را پیگیری خواهیم کرد و سایر مطالبات مدنظر مدیرعامل محترم این پروژه را بجد دنبال خواهیم کرد.

2 374

به گفته استاندار کردستان، شاخص اعتبارات عمرانی استان در سال ۱۴۰۱ برابر با مجموع کل ۱۰ سال قبل است که نشان‌دهنده توجه دولت به استان کردستان است و بدین ترتیب، بیش از ۳۰ هزار میلیارد پروژه عمرانی را در سفر رئیس جمهور به استان افتتاح خواهیم کرد.

2

تاریخ انتشار : ۹ مهر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۱
شناسه مطلب : 54881
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی