جهش شرکت آهن و فولاد ارفع در سرمایه گذاری در بخش معدن
شرکت آهن و فولاد ارفع در اطلاعیه ای گفت: اين شركت در راستاي راهبرد ورود به صنايع بالادستي و تكميل زنجيره تامين مواد اوليه اقدام به عقد يك فقره قرارداد سرمايه گذاري در اكتشاف تكميلي و استخراج سنگ آهن در يكي از بزرگترين آنومالي هاي اكتشافي سنگ آهن كشور واقع در استان يزد محدوده "درانجير" به مساحتي حدود ١٢١ كيلومتر نموده است.

به گزارش  چیلان ، با استعانت از خدای متعال و با تأسی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در تحقق شعار سال ۱۴۰۲،در راستای “رشد تولید و مهار تورم” ، شرکت آهن و فولاد ارفع یک سال بعد از اعلام تشکیل گروه معدنی و هفت ماه بعد اعلان رسمی ورود به صنایع بالادستی مفتخر است که بار دیگر به استحضار کلیه سهامدارن و خانواده بزرگ شرکت آهن و فولاد ارفع برساند که این شرکت در راستای راهبرد ورود به صنایع بالادستی و تکمیل زنجیره تامین مواد اولیه اقدام به عقد یک فقره قرارداد سرمایه گذاری در اکتشاف تکمیلی و استخراج سنگ آهن در یکی از بزرگترین آنومالی های اکتشافی سنگ آهن کشور واقع در استان یزد محدوده “درانجیر” به مساحتی حدود ١٢١ کیلومتر نموده است.

لازم به توضیح است که برآوردهای اولیه از ذخیره موجود در این محدوده بالغ بر ۶٠ میلیون تن سنگ اهن با عیار متوسط ۴۰-۴۲٪ درصد می باشد که سهم شرکت ارفع از این مشارکت ۵٠ ٪؜ درصد از کلوخه سنگ آهن استخراجی در طول دوره ٢٠ ساله اکتشاف و بهره برداری خواهد بود.

اتمام اکتشاف و اثبات ذخیره قطعی و آغاز عملیات استخراج از این محدوده گام بلندی در تامین پایدار مواد اولیه و تکمیل زنجیره ارزش خواهد بود.

امید است این حرکت مطابق آنچه که در پیام نوروزی مدیر عامل محترم شرکت وعده داده شده بود سرآغازی باشد بر تحقق راهبرد شرکت در تکمیل زنجیره تامین و تولید “از معدن تا بازار ” ان شاالله

25

2

تاریخ انتشار : ۹ مهر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۹
شناسه مطلب : 54896
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی